Spoločnosť. Posledná šanca. Buďte aj vy súčasťou diskusie o globálnych témach.

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Spoločnosť Posledná šanca

Prečo máme na svete problémy ako sú vojny a medzinárodné konflikty? Prečo existuje rasová a náboženská diskriminácia? Prečo masmédiá skresľujú informácie alebo prečo sme spotrebiteľsky orientovaná spoločnosť?

Na tieto, ale aj ďalšie otázky budeme hľadať odpovede 11. mája 2019 na podujatí, ktoré organizuje medzinárodné spoločenské hnutie ALLATRA. Podujatie sa uskutoční v Atlante (USA, štát Georgia). Nemusíte sa však báť, letenky si na rýchlo netreba kupovať, pretože prostredníctvom živého internetového vysielanie sa spolu s celým svetom pripojíme k dianiu aj my zo Slovenska, presnejšie z hotela Park Inn by Radisson Danube Bratislava. Globálne hnutie ALLATRA má už okrem tohto podujatia na svojom konte aj viaceré iné aktivity (ako napríklad JEDINÉ ZRNO, Film prvý. VOĽBA , HRA PROFESIONÁLOV), ktoré sa realizujú prostredníctvom dobrovoľnej iniciatívy ľudí.

Spoločnosť Posledná šanca

Spoločnosť. Posledná šanca. Takýto názov nesie udalosť, ktorej sa zúčastní viac ako stotisíc ľudí z rôznych kútov sveta a ich cieľ je jediný – nájsť spoločnú diskusiu o najdôležitejších témach pre súčasnú spoločnosť. S chuťou diskutovať sa zhromaždia ľudia nielen v USA, ale aj v Španielsku, Nemecku, Rusku, Bielorusku a v iných krajinách. Súčasťou môžete byť aj vy a Slovensko.

Čo pre to treba spraviť?

Spoločnosť Posledná šanca

Vstup na podujatie je zadarmo, stačí sa len zaregistrovať a pri príchode sa preukázať potvrdzujúcim e-mailom. Udalosť sa bude konať 11. mája 2019 od 16:00 do 21:00 v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava, Rybné námestie 1. Odporúčané oblečenie je Business Smart. Registrácia:  

https://allatra.tv/universalgrain/sk/

Hnutie s dobrovoľníkmi z viac ako 140 krajín

Medzinárodné spoločenské hnutie ALLATRA, organizátor podujatia „Spoločnosť. Posledná šanca.“ je formátom vzájomnej interakcie mimo politiky a náboženstva. K tomuto globálnemu hnutiu sa pripojili milióny dobrovoľníkov z viac ako 140 krajín, ktorí sa snažia o oživenie duchovných a morálnych hodnôt vo svetovom spoločenstve a tiež o nadviazanie mierového dialógu o aspektoch života v spoločnosti, akými sú kultúrne, sociálne, duchovné a morálne podmienky.

Hnutie ALLATRA je patrónom aj vedecko-diskusného projektu „Hra profesionálov“, novej sérii relácií na kanáli ALLATRA TV. Tento projekt je tiež orientovaný medzinárodne, témy uvedené v danej sérií programov sú pre modernú spoločnosť rozhodujúce a dotýkajú sa každého človeka. V tomto formáte relácií môžu ľudia rôznych profesií a politickej príslušnosti diskutovať o kľúčových témach bez toho, aby sa museli obávať o svoju povesť …, koniec koncov, je to hra.

Ďalšie projekty z dielne hnutia ALLATRA sú aj „Film prvý. Voľba.“ a „JEDINÉ ZRNO“. Projekt „JEDINÉ ZRNO“ je zameraný na zjednotenie ľudí na základe duchovných hodnôt a spoločných znalostí, ktoré existujú vo všetkých náboženstvách a kultúrach. Štúdiom posvätných textov všetkých jestvujúcich náboženstiev a kultúr medzinárodné hnutie poukazuje na to, že všetky svetové učenia sú založené na rovnakých zrnách pravdy.

Film prvý. Voľba