Všestranný Ranč u Bobiho

Share:
Ranč u Bobiho

 

Približne 15 km od mesta Levice leží v Novom Tekove pri brehu rieky Hron agroturistické centrum – Ranč u Bobiho.

Všetranný Ranč u Bobiho ponúka pre milovníkov koní, športu, relaxu, dobrého jedla a prekrásnej prírody po celý rok aktívne využitie voľného času. Sú tu: športoviská, sauna, vírivka, masáže, gazdovský dvor so zvieratkami, jazdecká škola so skúsenými trénermi, jazda v sedle, v koči, v zime aj na saniach, v letných mesiacoch jazda na štvorkolkách, splavovanie Hrona, rybolov, cykloturistika, bowling, kúpanie v bazéne na ranči, alebo na neďalekých termálnych kúpaliskách.

Ranč u Bobiho

 

Ubytovanie poskytuje v štýlových 2- a 3-lôžkových izbách a apartmánoch.

Stravovanie je zabezpečené v štýlovej reštaurácii, salóniku a zimnej záhrade. Hosť si môže výbrať z viac ako zo sto jedál a robia tu neuveriteľne chutné domáce zákusky. Ponuka siaha od kovbojského menu až po luxusný catering. Samozrejme, berú do úvahy aj špeciálne diétne požiadavky svojich klientov. Ranč je ideálnym miestom aj na usporiadanie spoločenských či firemných akcií, rodinných osláv či štýlových svadieb v country štýle.

Ranč u Bobiho

 

Ranč u Bobiho

Všetranný Ranč u Bobiho každoročne pripravuje pre rodiny aj veľkonočný pobyt so všetkým, čo k nej patrí: Deti sa ako vždy perfektne zabavia s profesionálnymi animátormi, vrátanie hľadania veľkonočných „zajačikov“, skrytých vo voľnej prírode. Rodičia môžu zatiaľ naberať nové sily a podľa chuti sa venovať aktivitám, ktoré pobyt ponúka. Na posilnenie si všetci doprajú v reštaurácii chutné veľkonočné jedlá.

Ranč u Bobiho

Na zážitky z vydareného pobytu budú iste dlho spomínať všetci členovia rodiny.

www.bobiranc.sk

Share: