Hľadáte chuť do života? Máme recept: Kampotské korenie – šampanské medzi koreniami je najlepšie na svete


3479   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Chuť do života Kampotské korenie

Hľadáte recept na novú chuť do života? Je vaša milovaná osoba pôžitkárom a vášnivým kuchárom? Chcelo by to niečo nápadité, čím napríklad obdarovanému doslova vyrazíte dych? V tom prípade vás akiste okúzli najlepšie korenie na svete. S darčekovými sadami od .pepper..field trafíte do čierneho. Nielenže potešíte niečím nezvyčajným a praktickým zároveň, kúpou tiež pomôžete zmeniť život v chudobnej Kambodži.

Oceňované produkty i úmysel pomáhať

Spoločnosť .pepper..field dováža nielen korenie, ktoré 100 % férovo odkupuje od malých kambodžských farmárov, ale má aj vyšší zmysel. A to primárne pomôcť ľuďom v Kambodži. Korenie, ktoré je súčasťou všetkých darčekových kaziet, je považované za najlepšie na svete a je – ako jediné chránené geografickou polohou – rovnako ako napríklad Champagne vo Francúzsku. Svedčí o tom aj fakt, že si za svoje dva produkty tento rok odniesli z Londýna prestížne ocenenie GREAT TASTE. Tri hniezdičky za lyofilizované zelené Kampotské korenie a dve hviezdičky za tmavo červené Kampotské korenie. Nie náhodou sa tituluje ako “šampanské” medzi korením.

Neprehliadnite:

Lyofilizované korenieSvetový unikát: .pepper..field získal gastronomického Oscara za lyofilizované Kampotské korenie

Vzácna chuť života

Ako doplnok pokrmov ho radi využívajú šéfkuchári najlepších reštaurácií. Vzácne Kampotské korenie sa naviac ručne balí do luxusných darčekových sád zo skla a voňavého dreva. Osobitosť a presné cielenie im dodáva možnosť gravírovania personalizovaného odkazu pre vašu milovanú osobu priamo na darčekové balenie.

chuť do života kampotské korenie, Dovolenka na Slovensku, gastro, lexikon.sk

Luxusný darček prepája dva svety a mení život v chudobnej Kambodži k lepšiemu

Keď raz ochutnáte pravé Kampotské korenie, ťažko sa vrátite k tomu bežnému. 100 % organický fair trade produkt, s láskou zbieraný, slnkom sušený a ručne kontrolovaný – guľôčka po guľôčke priamo v Kambodži. Proces selekcie je veľmi náročný. Na jeho konci každá guľôčka dostane 4 certifikáty kvality, ktoré dokazujú, že ide o originál. Má tiež špeciálny „lot number“, vďaka ktorému kedykoľvek vyhľadáte svojho farmára.

Chuť do života kampotské korenie, Dovolenka na Slovensku, gastro, lexikon.sk

O tom, že Kampotské korenie je správna voľba vás presvedčí úžasná chuť a omamná vôňa, ktorá sa pre vás stane návyková. Najchutnejšie korenie pozdvihne každé jedlo k úplnej dokonalosti. A teda musíte súhlasiť, že tento originálny darček v podobe darčekových sád s Kampotským korením určite príležitostne poteší milovanú osobu. Lebo v tomto prípade špeciálne platí: láska ide cez žalúdok! 

Viac informácií o značke a kvalitnom Kampotskom korení nájdete na:
www.pepperfield.sk
www.kampotskekorenie.sk