Líčenie obočia môže byť zábava – stačí mať správnu kozmetiku


2299   -   3
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Líčenie obočia môže byť zábava – stačí mať správnu kozmetiku

Trendy v líčení sa pravidelne menia a sledovať to, čo je práve moderné, zaujíma mnoho žien. Veď, ktorá by nechcela vyzerať trendy za každých okolností? Pozrite sa s nami na to, aké ľahké je líčenie obočia.

Nezabúdajte na líčenie obočia

Možno aj vy patríte k ženám, ktoré sa každé ráno postavia pred zrkadlo, aby sa nalíčili a vyrazili do práce, za dobrodružstvom alebo len tak do mesta. Úprava obočia by sa nemala podceniť, pretože dotvára celkový dojem a zle vykreslené obočie môže nakoniec pôsobiť neprirodzene. Najjednoduchšie je vybrať si na líčenie ceruzku, tieň alebo gél. Nakupujte ich  tak, aby mali farbu podobnú vášmu obočiu. Pri výbere dbajte aj na farbu svojich vlasov – obočie by malo byť o odtieň tmavšie, poprípade rovnaké ako vlasy. Príliš tmavé alebo svetlé nebude vyzerať príliš pekne.

Nezabúdajte na líčenie obočia, trendy v líčení

Obočie ako od profesionála, ktoré vydrží niekoľko týždňov

Farba na obočie je ďalšou možnosťou, ako docieliť výrazné obočie skvelého tvaru. Na domáce farbenie obočia nepotrebujete veľa, postačia profesionálne permanentné farby na obočie. Na perfektný tvar poslúžia šablóny na obočie, ktoré vám s jeho vytvorením pomôžu a vždy si môžete nechať najskôr poradiť od vizážistky. Pred farbením dbajte ma to, aby vaše obočie bolo čisté, zbavené mastnoty a všetkého make-upu. V opačnom prípade by sa mohlo stať, že farba vám nechytí dobre a výsledok by nemusel byť podľa vašich predstáv. Na farbenie obočia je obľúbenou kozmetikou Refectocil, ktorá má hneď niekoľko výhod – jednoducho sa aplikuje, rýchlo účinkuje, je dobre pigmentovaná a efekt je dlhotrvajúci.

vytrhavanie obocia, domáce farbenie obočia

Poďme farbiť

Pred prvým použitím akejkoľvek farby na obočie si nezabudnite urobiť test znášanlivosti, aby ste sa uistili, že vám nehrozí alergická reakcia. Okolo obočia môžete naniesť vazelínu alebo ochranný krém, aby ste nezafarbili pokožku. Potom už pokojne môžete aplikovať zmes pripravenú podľa pokynu výrobcu štetcom na obočie. Vrstva môže byť aj hrubšia, aby ste dôkladne zafarbili všetky chĺpky. Nechajte ju pôsobiť podľa inštrukcií a odstráňte ju vďaka mokrému vatovému tampónu. Skontrolujte, či ešte nie je potrebné lokálne dofarbiť nejaké miesto a máte hotovo. Farba na obočie v priebehu prvých pár dní zoslabne a ostane odtieň, po ktorom ste túžili. Takto budete mať obočie nalíčené až osem týždňov. To už stojí za vyskúšanie, no nie?


TagsMóda