Fotosúťaž “Zima sa nám trbliece”


2929   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Fotosúťaž Zima sa nám trbliece

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región vyhlasuje novú súťaž pre milovníkov fotografovania čarovných záberov Trenčianskeho kraja s názvom „Zima sa nám trbliece“. Profesionáli i laickí nadšenci môžu zasielať svoje výtvory prostredníctvom prihlasovacieho formulára od 21.12.2018 do 20.1.2019. Traja výhercovia, ktorí zachytia krásy zimnej momentky, prírody či kultúrnej pamiatky získajú hodnotné ceny.

Po úspešnom vyhodnotení jesennej fotosúťaže, pozitívnym ohlasom a množstvu skvelých fotografií, ktoré súťažiaci zachytili sa KOCR Trenčín región rozhodla pokračovať a urobiť ďalšiu sezónnu fotosúťaž podnecujúcu fotografov a ich činnosť. „Zimná fotosúťaž má inšpirovať šikovných ľudí, ktorí radi zvečňujú, prostredníctvom fotoaparátu, výnimočné momenty a zákutia Trenčianskeho kraja. Toto ročné obdobie oplýva špeciálnym kúzlom, vďaka ktorému je výsledný produkt – fotografia, priam magická. Verím, že práve toto kúzlo dokážu zachytiť aj tí, ktorí sa rozhodnú do súťaže zapojiť,“ dodal predseda KOCR Trenčín Región Juraj Gerlici.

Ocenení budú výhercovia aj hlasujúci

Zaregistrovať fotografiu je možné na web stránke www.trencinregion.sk/fotosutaz-zima2018, pričom základnú selekciu fotografií urobí odborná porota, ktorá z celkového množstva prihlásených exemplárov vyberie 15 fotografií, za ktoré bude verejnosť hlasovať od 22.1.2019. Hlasovanie potrvá celý mesiac, až do 22.2.2019. Fotografie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach budú ocenené špeciálnymi a hodnotnými cenami.

Hlavnou výhrou v súťaži je Fujifilm Instax Mini 9 spolu s 20 kusovým balením filmu do fotoaparátu, ktorý vyhotoví vaše fotografie na počkanie. Výherca na druhom mieste získa poukaz na romantickú večeru pre dve osoby v luxusnej reštaurácii Lavante Sky v Dubnici nad Váhom a tretí výherca sa môže tešiť na poukaz do wellness sveta pre 2 osoby na dve hodiny od kúpeľov Zelená Žaba v Trenčianskych Tepliciach.

Dôvod na zapojenie sa majú však aj hlasujúci, ktorí budú automaticky zaradení do žrebovania o hodnotné ceny. Kompletné informácie a podmienky súťaže sú dostupné na vyššie uvedenom web sídle vyhlasovateľa súťaže.

Autor: MT

V Trenčíne, 20. december 2018

Dokumenty