Bohémska atmosféra na kresbe aktu


4660   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Kresba aktu

 

Ateliér AKTU je podujatie pre každého, kto má chuť zažiť bohémsku atmosféru formou kreslenia živej modelky.

Býva organizovaný v pravidelných intervaloch, v rôznych priestoroch v centre Starého mesta, ako napríklad KC Dunaj, či Luna bar. Momentálne sa jeho priaznivci stretávajú v Goblins pube na Michalskej ulici.

Na podujatí sa stretávajú ľudia, ktorých spája radosť z kreslenia.

Prirodzene sa tu vytvára societa namixovaná z umelcov, ale aj nadšencov umenia, ktorí si rozhodne majú čo povedať, prípadne porovnať svoje výtvory.

Dvere do Ateliéru AKTU sú otvorené pre každého, kto má chuť vyskúšať si kreslenie v atmosfére ako za starých čias v parížskych kabaretoch.

Kreslenie väčšinou pozostáva z troch póz modelky/ modela, pričom každá z nich trvá 2O minút. Medzi pózami sú krátke prestávky na rozhovory pre účastníkov, prípadne na osvieženie mysle drinkom.

Materiál na kreslenie (dosky, papiere, ceruzky, uhlíky, pastel…) sú hosťom k dispozícii počas celého podujatia.

Ak náhodou máte obavu, že neviete kresliť, hoďte ju za hlavu tak, ako všetky starosti a povinnosti.

V inšpiratívnom prostredí sa vaša kreativita otvorí a ani nebudete vedieť ako, odídete s plnými rukami kresieb. To vám garantujeme!

Nie je sa čoho obávať, navyše je vám po celý čas k dispozícií art tútor.

Ateliér AKTU funguje aj pre uzavreté skupiny, t.j. privátne eventy typu teambuilding, rozlúčka so slobodou, narodeninová párty atď., ktoré obsahujú už aj interaktívne mini hry, napr. pózovanie s modelkou, tombolu a inými prekvapeniami :). Ak máte záujem o viac informácií, nájdete ich tu, neváhajte a napíšte nám:

https://www.facebook.com/atelieraktu/

https://www.instagram.com/atelieraktu/