Praktické darčeky, ktoré urobia radosť. Pár námetov i rád pri rozhodovaní o vianočnom darčeku


2377   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
praktické darčeky vianočné

Praktické darčeky, ktoré určite potešia a vyčaria radosť i spokojnosť. Také hľadáme v týchto dňoch a zohľadňujeme pritom rôzne kritériá. Vianoce sú späté s najrôznejšími zvykmi, ktoré dodávajú chvíľam stráveným v kruhu rodiny to pravé kúzlo.

Všetci to poznáme. Príprava na sviatky je často po viacerých stránkach veľmi náročná. Neodkladajte si nákupy darčekov na poslednú chvíľu. Inšpirujte sa týmito tipmi, s ktorými si nebudete musieť siahnuť ani hlbšie do vrecka. Potešia naozaj každého.

Praktické vianočné darčeky pre milovníkov tradícií

Ozdoby, sviečky, dekorácie, tých nie je nikdy dosť. Vždy sa nájdu takí, ktorí si každý rok skrášlia svoj domov niečím novým, no aj takí, ktorí skrátka milujú tradície a nedajú na ne dopustiť. Môžete im podarovať anjela, ktorý ich bude ochraňovať.

Praktické darčeky

ASKO-NÁBYTOK, Anjel so srdiečkom   9,79 €

Ideálnou voľbou k čítaniu knihy, leňošeniu a pozeraniu vianočných rozprávok počas chladných večerov, je hrejivá deka, do ktorej sa zababušíte tak, že vám už nikdy nebude zima. Svetlo sviečok nemôže chýbať.

praktické darčeky, svietnik

ASKO-NÁBYTOK, svietnik zlatý   5,59 €

Svietnik navodí tú pravú pokojnú atmosféru vzácnych chvíľ Vianoc. Potešte preto svojich priateľov drobnosťou v podobe svietnika, ten sa im bude skvele hodiť k sviatočnej výzdobe.

Neprehliadnite:

Vianoce , e-commerce

Vianoce udržateľne a efektívne?
Môžete sa inšpirovať trendmi v e-commerce v predvianočnom čase!

Vianočné darčeky pre večne zaneprázdnených

Každý z nás má vo svojom okolí niekoho, kto je stále niečím zamestnaný a potrebuje si svoje povinnosti či dôležité dátumy niekde zapisovať. Práve im sa bude iste hodiť malý praktický poznámkový blok alebo zápisník. Budú ho mať vždy po ruke a na nič tak nezabudnú.

praktické darčeky

KiK, Poznámkový blok A5  4,99 €

Ak aj vaši blízki či kolegovia potrebujú cez deň vybaviť množstvo telefonátov, podarujte im tento rok šikovnú externú nabíjačku.

vianočné darčekyPowerbanka, 10,99€

KiK, Powerbanka  10,99€

Je ľahká, prenosná a zmestí sa takmer všade. Prekvapte ich aj spoločnou fotkou v okrasnom rámiku. Vždy keď sa pozrú na svoj pracovný stôl, budú mať na vás milú spomienku. (BlA)