Dokonalé psie Vianoce a zázraky naozaj existujú. Stačí len veriť… Bruce Cameron to dokázal


1772   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dokonalé psie Vianoce, Ikar

Dokonalé psie Vianoce je novinka autora Bruca Camerona, ktorý sa u nás preslávil príbehmi o psoch. Vždy vedel, ako zabrnkať na psiu strunu všetkých milovníkov havkáčov. A rovnako je to aj v tejto novinke, v ktorej opäť prináša radosť, pohodu a šťastie zabalené do klbka z kožúška a to celé je previazané mašľou lásky.

Osirené šteniatko sa triaslo od strachu. Opatrne preňuchávalo zem, hľadajúc nejaké stopy, ktoré by mu napovedali, čo sa deje. Preklusalo po chladnej zemi a našlo si miestočko, kde sa mohlo ukryť pod vysokými, suchými kriakmi. Nad chvejúcim sa šteniatkom ševelilo zošúverené lístie.
Je to príbeh o rodine Gossovcov, ktorí majú, podobne ako všetci, svoje problémy, každodenné starosti. S príchodom Vianoc sa napätie medzi nimi stupňuje. Nie je ľahké žiť v domácnosti, kde má každý člen akoby svoj vlastný vesmír.

psie Vianoce, Astor doma

Klasická súčasná rodina…

Vyčerpaná mama Juliana prahne po chvíľke pokoja a ani otec Hunter nemá ďaleko od toho, aby mu načisto praskli nervy. Zdá sa, že ich energické ratolesti (dvojičky Garret a Ewan) sú len na krôčik vzdialení od novej katastrofy a tínedžerku Ello nik nechápe. Nehovoriac o starom otcovi Sanderovi, ktorému stačí, ak si môže na všetko poriadne od srdca zafrflať. No potom sa stane niečo, čo môže zničiť nielen ich Vianoce, ale aj všetko, vďaka čomu ako rodina držia pokope.

Neprehliadnite:

moderné otcovstvo

Moderné otcovstvo, alebo aká je úloha otca v 21.storočí? Rodičia, ponúkame nové riešenia vo výchove

Psie Vianoce prelomový okamih

Keď sa pod ich vianočným stromčekom ocitne malé stratené šteniatko, môže ísť o ďalšiu komplikáciu v rade nepríjemností. Alebo je to pomoc, ktorú tak veľmi potrebovali?
Z ničoho nič mal na hlave psa. Winstead vyskočil na nohy a ohromene vyvaľoval oči na maličké šteniatko, ktoré pred ním skákalo a metalo sa. Winstead sklonil ňufák pod chvostík šteniatka a ono rýchlo cvrklo moč na podlahu. Tým dalo staršiemu psovi na známosť, že áno, je pes a že nemá nič zlé za lubom. Keď do izby vstúpila Ello, šteniatko práve olizovalo Winsteadovi pysky.

Dokonalé psie Vianoce

Dokonalé psie Vianoceideálnym sviatočným románom pre psíčkarov. Cameron ako vždy srší šarmom a dôvtipom. A kladie zásadnú otázku: dokáže malý psík opäť spojiť rodinu, keď to najviac potrebujú?

Bruce Cameron je hlavne milovník psov

Spisovateľ, publicista a milovník psov W. Bruce Cameron napísal viacero kníh, no čitateľskou lahôdkou a bestsellerom podľa rebríčkov New York Times a USA Today sa stal román Psie poslanie / Psia duša (IKAR 2013, 2017).
Po druhom románe Psia cesta / Psia duša 2 (IKAR 2018, 2019) vyšlo v roku 2019 aj tretie pokračovanie príbehu Psia cesta domov. Román Psí sľub (IKAR, 2021) nadväzuje na osudy Baileyho, nezvyčajného psa, ktorého životná púť sa začala v Psej duši a pokračovala v Psej ceste.

Bruce Cameron, Ikar
Cameron (na obr.) je spoluautorom a autorom scenárov podľa knižných predlôh k úspešným celovečerným filmom.

Aktuálne knižné tipy pre vás pravidelne vyberá Milan Buno, knižný publicista

Ilustračné úvodné foto: pixabay
Medzititulky: redakcia
Knižné hity a bestsellery nájdete na: www.bux.sk 


TagsKnihy