Obliečky na posteľ môžu prekvapiť! Vianoce, Vianoce prichádzajú a vianočné motívy sú neodolateľné


1629   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
obliečky na posteľ, vianočné

Obliečky na posteľ. Je to síce praktický darček, no nie každé dieťa sa tomu poteší. Čo však môžete spraviť je, že obliečky kúpite skôr a oblečiete do nich perinu a vankúš predtým, ako sa vaše dieťa vráti zo školy alebo škôlky. Určite ho tým milo prekvapíte. Nakoľko je tu adventné obdobie, nastal čas, keď váš príbytok umocnia práve vianočné obliečky.

O obliečkach by sa dalo písať veľmi veľa, pretože existuje niekoľko typov, strihov, materiálov a vzorov. My sa však zameriame na obliečky s vianočným motívom, ktoré využijete nielen pre seba, ale aj pre svojich najmenších.

Poznáme všetky výhody. A vy?

Aké sú výhody vianočných obliečok, do ktorých oblečiete periny ešte pred príchodom sviatkov?

1. Obliečky na posteľ = predĺženie vianočného obdobia

Sú ľudia, ktorí sa sťažujú, že tak ako Vianoce rýchlo prídu, tak rýchlo aj odídu. Pre nich Vianoce trvajú tri dni. Ak si chcete predĺžiť vianočné obdobie, skúste obliecť svoje periny a periny vašich ratolestí do vianočných obliečok už v prvej polovici decembra. Pohľad na vianočné gule, stromčeky či iné vianočné motívy vám vytvorí dojem, že Vianoce trvajú dlhšie. 

Neprehliadnite:

Darček na VianoceTip na originálny vianočný darček.
Vďaka nemu bude vaša polovička ešte krajšia a môžete ju ním rozmaznávať

2. Obliečky na posteľ = vianočná atmosféra už na začiatku decembra

Chcete sa tešiť na Vianoce už v predstihu? V tom prípade neváhajte obliecť periny celej rodiny do vianočných obliečok. Tým, že postupne vianočne vyzdobíte celý dom, budete sa celá rodina tešiť čoraz viac na príchod Vianoc. Nezabudnite do pekných vianočných obliečok obliecť aj vankúše či už v izbách alebo v obývačke.

3. Obliečky na posteľ = detská radosť

Deti sa určite veľmi potešia, keď ich prekvapíte vianočnými detskými obliečkami. Oblečte detské periny vtedy, keď deti nebudú doma – budú viacej prekvapené. Pri výbere obliečok nemusíte siahať po klasických vianočných motívoch, môžete si vybrať aj motív známej rozprávky či obľúbeného hrdinu vášho dieťaťa. Nezabudnite pri vašich malých ratolestiach brať do úvahy aj ich obľúbené farby. (Fu)

Zdroj obrázku: Pinkystock / Shutterstock.com