Tip na originálny vianočný darček. Vďaka nemu bude vaša polovička ešte krajšia a môžete ju ním rozmaznávať


1300   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Darček na Vianoce

Tip na originálny vianočný darček je tu. Vianoce sú totiž za dverami a vy premýšľate, aký darček na Vianoce darujete svojej manželke alebo partnerke? Čo tak vymeniť tradičnú kozmetiku, nudné pyžamo alebo teplé ponožky za zážitok, vďaka ktorému si oddýchne, načerpá energiu a domov sa vráti ako znovuzrodená. Vezmite to tento rok z iného konca a inšpirujte sa skvelými tipmi na zážitkové vianočné darčeky, z ktorých bude vaša žena nadšená. 

Darujte jej skrášľovací deň 

Bez ohľadu na vek, všetky ženy chcú byť príťažlivé, svieže a vyzerať atraktívne. Kult mladosti a krásy nie je len znakom modernej doby. Jemnejšia časť populácie chcela byť krásna stále, no súčasnosť im starostlivosť o vzhľad výrazne uľahčuje. Originálny darček na Vianoce sa teda môže starať o jej pôvab a zdravie. Ako vianočný darček darujte svojej manželke či partnerke prvotriednu starostlivosť z rúk profesionálov. Rozmaznať ju môžete kozmetikou, skrášľovacou procedúrou či voucherom na návštevu kaderníčky. Nezabudnite jej po návrate domov venovať kompliment. Bude tou najšťastnejšou ženou. 

Neprehliadnite:

relax LAUFEN
Doprajte si relax a nabite sa potrebnou energiou. Ako si vytvoriť domácu sprchovú oázu?

Zdravé a krásne nechty tip na originálny vianočný darček

Svojej láske môžete na Vianoce darovať starostlivosť o nechty na rukách a nohách. Nechtom na rukách sa ženy často poctivo venujú. Navštevujú manikúru alebo si každý týždeň urobia dámsku hodinku, kedy si upravia a nalakujú nechty doma samé. Na nechty na nohách však často zabúdajú, a to najmä v chladnejších mesiacoch. Vtedy sú menej viditeľné, keďže nenosia šľapky a sandáliky s otvorenou špičkou ale preferujú teplú obuv. Neviete si rady, kde nájsť kvalitný salón? Zadajte do vyhľadávača pedikúra Bratislava a určite sa nájde množstvo skvelých salónov, kde sa postarajú o nôžky vašej polovičky. 

Oddych vo vodnom svete 

Máte doma milovníčku sáun, wellnessu a vody vo všeobecnosti? Zoberte ju do aquaparku, kde môžete spolu stráviť príjemné chvíle plné oddychu. Oáza pokoja, kde hrá voda svoje hlavné miesto, poteší aj vás. Môžete niekoľkokrát preplávať celý bazén a potom spolu stráviť čas v teplej pare, ktorá vás príjemne unaví. Vírivka vám zase uvoľní stuhnuté svaly. Pri ležaní v relaxačnej zóne si môžete pospať  a nabrať novú energiu. Už si iba zbaliť plavky, uterák a dobrú náladu a vyraziť sa odreagovať od pracovného zhonu a stresu. (W)

Foto: pixabay