Chcete si užiť svadobný deň naplno a svadbu ako pravú oslavu lásky a šťastia? Oslovte svadobnú agentúru

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Súťaž o titul Nevesta roka

Svadba a svadobný deň je pre nevestu a ženícha bezpochyby mimoriadnym dňom, ktorý zdieľajú so svojou rodinou a najbližšími priateľmi. Poznáme mnoho filmových príbehov, ktoré končia šťastne – svadbou. Aj protagonistom nášho skutočného životného príbehu išlo o nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budú jeho účastníci dlho spomínať. Veď svadba je deň hodný spomínania po celý nasledujúci život. Táto výnimočná udalosť by mala byť príjemná, radostná a naozaj nezabudnuteľná. Ako v našom príbehu… A aby takým svadobný deň naozaj bol aj pre vás, o to sa dokážu postarať profesionáli.

V dávnejších časoch sa na dedinách vytvoril tím ľudí, ktorí sa osvedčil pri zariaďovaní svadieb. Boli to šikovné kuchárky, pekárky, zabávači, hudobníci, kvetinári, schopní organizátori a najmä starejší. Ten nielen mal všetko pod palcom pri chystaní veľkého dňa. Na samotnej svadbe bol aj hlavným organizátorom jej priebehu. Dnes túto úlohu (najmä v mestách) preberajú profesionálne svadobné agentúry.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, fotografovanie

Dokonalá svadba podľa predstáv 

Ruku na srdce, koľko svadieb za života dnes rodiny pripravujú? Jednu, dve, tri či dokonca viac? Ani pri ich sebačastejšom organizovaní nemôže rodina získať skúsenosti a prehľad o tom, čo všetko si príprava svadby v súčasnosti vyžaduje. Možno sa na prvý pohľad zdá, že ide o jednoduchú záležitosť. S ubúdajúcimi dňami pred dňom D postupne zistíte, aká je to náročná úloha; pre mladý pár špeciálne. Čo všetko treba zohľadniť pri výbere miesta, výbere kvetov, aranžovaní priestorov, menoslovu svadobných hostí, pohostenia, obstarania hudby, fotografa,… Tých povinností je naozaj veľa. S nadhľadom a k spokojnosti všetkých svadobčanov to naozaj zvládne len skúsená svadobná agentúra.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, rodina

S kľúčom v ruke v ústrety šťastiu

Profesionáli sú dnes dobre zorientovaní v ponuke svadobných služieb, o ktorých budúca nevesta a ženích ani len netušia. Navyše, svadba sa skladá z množstva náležitostí a maličkosti, na ktoré by citovo zainteresovaní aktéri svadby mohli zabudnúť. V tom lepšom prípade objaviť až tesne pred termínom svadby, čo môže spôsobiť ďalšie zbytočné stresové chvíle.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, druzicky

Aj svadobný deň podlieha trendom

Doba sa mení a s ňou aj svadby. Zo svadieb sa stali moderné eventy, ktorých organizácia býva naozaj veľmi náročná. Závisí samozrejme od druhu a veľkosti tejto oslavy lásky a partnerského šťastia. Ešte v nedávnych rokoch stačilo vybrať miesto na svadbu, zabezpečiť nenáročnú kvetinovú výzdobu, svadobné šaty, kyticu pre nevestu, svadobné prstene, jednoduché svadobné oznámenia, objednať fotografa, hudbu.

Neprehliadnite:

jesenná nálada, Arborétum
Jesenná nálada v Arboréte v Mlyňanoch aj tento rok hýri farbami doznievajúceho babieho leta

Dokonalý servis

Dnes sa už robia komplexné svadobné koncepty. Väčšina párov chce priniesť svojim hosťom jedinečný originálny zážitok. Svadobný deň ako koncept svadby, ktorý odzrkadľuje záľuby, hodnoty,… Jednoducho treba pripraviť dokonalú oslavu lásky… Preto sa väčšinou vyberie s mladomanželmi téma alebo štýl svadobného dňa. V tom duchu sa nesie a ladí úplne všetko od výberu miesta, svadobných tlačovín, stylingu, výzdoby svadobného miesta i programu. Napríklad, mladí majú radi prírodu, žijú ekologicky, preferujú prírodné materiály, ležérnu módu, zdravé jedlo alebo dokonca vegetariánsku stravu? Určite budú chcieť ladiť aj celú svadbu v takomto štýle.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, fotografovanie

Svadobný deň radosť až do rána…

Ak si s množstvom otázok a detailov súvisiacich so svadbou nevedia nevesta a ženích rady, nemajú čas a možno ani chuť si všetko potrebné pol roka pred svadbou vyhľadávať, študovať na internete a overovať. Dobrou voľbou je, ak prípravu zveria výhradne do rúk skúsenej svadobnej agentúry. Práve tá dokáže ich predstavy splniť.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, rodina

Mladí si budú môcť užívať svoj veľký deň naplno a bez stresu a vstúpiť do manželstva s tými najkrajšími zážitkami, ktoré len tak ľahko nevyprchajú. Isto budú motívom do všedných dní počas nadchádzajúceho života. Presne ako sa to darí napĺňať aj v tomto konkrétnom príbehu…

SAška + Morgan

Všetkých čakateľov na svadobný deň a nasledujúce chvíle životnej radosti v tónoch farieb vytúženej harmonickej lásky môžeme ubezpečiť, že určite to zvládnete aj vy. Kľúč k šťastiu v spolupráci a profesionálnou agentúrou našli aj …

Saška s rod.

… protagonisti nášho fotopríbehu Alexandra a Sanjay. Dnes má Saška – nevesta tejto nezabudnuteľnej svadby z leta 2018 37 rokov a nádhernú, spokojnú a šťastnú rodinu! Gratulujeme!
O šťastné vykročenie do novej etapy života sa postarala profesionálna svadobná agentúra: 

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, fotografovanie

 

 

Foto: archív Wedday, Gabriela Jarkovská, Matej Kmeť a súkromný archív
Viac na:
www.wedday.sk