Čaj s lahodnou chuťou v dúšku pre zdravie. Farebná jeseň a šálka voňavého čaju MEINL patria k sebe


2261   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Tea Home MEINL čaj

Čaj s lahodnou chuťou, čaj na každý deň, čaj pre každého! Nie je nič lepšie v sychravých jesenných dňoch, ako šálka voňavého a zdravého čaju. Ponuka exkluzívnych čajov MEINL prináša výnimočný zážitok do uponáhľaného života. Čajové vrecúška zložené z dvoch komôr poskytnú intenzívny výluh pre každodenné pohodlie. Od tradičného Assamu až napríklad po Garden Strawberry Rhubarb si určite nájdete aj vy ten svoj obľúbený. Je tu čas objaviť viac chutí a vôní života…

Čierny čaj

Vysoko kvalitný Assam India z regiónu Assam v severnej Indii je charakteristický jemne sladkastou chuťou a gaštanovou farbou. Pozoruhodná je aj zmes Earl Grey Traditional Blend. Je špecifická sviežou arómou bergamotu a výnimočnou pikantnou dochuťou.

čaj s lahodnou chuťou Green Tea blank, MEINL

Zelený čaj

Čínsky zelený čaj China Green Pure s prekvitajúcou arómou je zbieraný s najvyššou starostlivosťou. Čajový extrakt inšpiruje vaše zmysly. Ďalší čínsky zelený čaj China Green Jasmine je charakteristický jemnou chuťou. Intenzívna kvetinová aróma jazmínových kvetov skvele harmonizuje s typickou chuťou zeleného čaju.

 Neprehliadnite:

Káva Julius Meinl, Malé gesto, lexikon.sk
Káva Julius Meinl je každoročne pre 2 miliardy ľudí pôžitkom.
Tá chuť je výnimočná, pridajte sa k nám…


Čaj s lahodnou chuťou ovocia

Zmes Fruit Symphony starostlivo zbieraného ovocia garantuje sviežu ovocnú arómu. Chuť jabĺk, ibišteka a bazového kvetu je doplnená pomarančom, škoricou a citrónom pre dosiahnutie bohatej a vyváženej chuti. Jemná kyslosť čerešní robí ovocný čaj Wild Cherry pozoruhodne osviežujúcim. Nápoj je výrazne sýtej červenej farby. Domáce jahody zmiešané s rebarborou dodávajú ďalšiemu ovocnému čaju Garden Strawberry Rhubarb sviežosť a jemnú arómu. Užite si tento čaj počas celého dňa. Vychutnajte si aj bohatú a sviežu zmes jablka a bobúľ Apple Black Currant. Jemná ovocná chuť jabĺk perfektne harmonizuje so šťavnatou príchuťou bobuľového ovocia.

čaj s lahodnou chuťou osd spoločnosti MEINL

Bylinky na iný spôsob

Čaj Peppermint z vybraných lístkov mäty je veľmi osviežujúci. Mäta obsahuje totiž vysoké množstvo esenciálnych olejov, ktoré sú známe svojimi blahodarnými účinkami.

Tea Square, MEINL čaje

Súťaž o zdravé čaje na jesenné dni plné pohody a vôní

Zapojte sa do súťaže o 3 balíčky voňavých čajov spoločnosti Julius Meinl:
Stačí, ak sa zapojíte do našej súťaže a napíšete nám odpoveď na túto súťažnú otázku:

Ktorá čínska čajová zmes z ponuky Julius Meinl sa vyznačuje intenzívnou kvetinovou arómou jazmínových kvetov a skvele harmonizuje s typickou chuťou zeleného čaju?

a)  čaj Earl Grey Traditional Blend
b)  čaj Peppermint
c)  čaj China Green Jasmine
 
Jesenná súťaž o 3 voňavé balíčky čajov bude vyhodnotená dňa 18.10. 2022
Správnu odpoveď zasielajte na Facebook Lexikon do súťažného článku


Text a foto: spoločnosť Julius Meinl

Viac na: www.juliusmeinl.com/sk