Kabelka Guess – ako ju módne nosiť na každodenný styling a špeciálne príležitosti? Poradíme, poslúžime…


3183   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Guess kabelky

Kabelka Guess. Módny fenomén. Ako si vybrať najlepšiu kabelku na každodenné použitie? Ak sa chystáte kúpiť si práve Guess kabelku, s ktorou budete tráviť každý deň, je dôležité, aby ste si vybrali dobre. A pritom zohľadnili niekoľko nasledujúcich faktorov. 

Kabelka by mala mať napríklad dostatočne veľa úložných priehradok na menšie veci a zároveň by mala byť dostatočne veľká, aby sa vám tam vošlo všetko, čo denne potrebujete. Máme pre vás pár tipov, na čo sa zamerať, aby ste si vybrali svoju novú Guess kabelku čo najlepšie. 

Najlepší materiál kabelky 

Áno, teraz sa musíte rozhodnúť, či chcete pravú kožu alebo náhradku z umelej kože. Mnoho ľudí je v súčasnosti proti noseniu pravej kože, pretože je vyrobená zo zvieracej kože používanej na výrobu módneho odevu, tašky alebo obuvi. Každý sa sám rozhodne, či má voči tomu nejaké námietky. S istotou môžeme povedať, že koža je veľmi ťažká na nosenie, aj keď je kabelka prázdna, takže ak veľa chodíte a nechcete, aby vám z ramena visela ťažká váha, koženým kabelkám sa radšej vyhnite. 

Syntetické materiály sú oveľa ľahšie a enormne sa líšia kvalitou a tým, či skutočne vyzerajú ako koža. Kabelky Guess sú vyrobené z ekologickej kože a sú teda ideálnou voľbou. Všetky modely nájdete na tomto linku: https://answear.sk/m/guess/ona/doplnky/kabelky.

Zamyslite sa nad svojím životom a nad tým, aké zaobchádzanie dostane vaša kabelka. Napríklad, ak idete do práce autom, s kabelkou nebudete chodiť ďaleko, takže nemusí byť ľahká. Ale ak chodíte pešo alebo používate verejnú dopravu, mali by ste si kúpiť kabelku, ktorá sa pohodlne nosí a má dobré pevné zapínanie, kvôli bezpečnosti.

Guess kabelka

Najlepšie farby kabeliek 

Čierna je bezpečná voľba a budete vedieť, že bude vždy ladiť s tým, čo nosíte každý deň. Ak však máte určité farby, ktoré často nosíte, možno by ste chceli zladiť alebo doplniť svoje módne oblečenie. Aké sú vaše obľúbené palety farieb? Môžu to byť zemité odtiene, jemná oranžová, hnedá, béžová, krémová, šedohnedá, tmavočervená atď., ktoré budú všetky zvýraznené sýto oranžovo-červenou alebo vínovou kabelkou.

Ste fanúšikom modrých džínsov? Potom určite sýtomodrá alebo tmavozelená kabelka dodá vášmu outfitu trendy nádych. Zelená, hnedá, modrozelená a kovová sú všetky farby, ktoré môžete nosiť s akoukoľvek farbou oblečenia a tiež po celý rok.

Neprehliadnite:

Tenisky , Guess
Ako nosiť pánske tenisky a vyzerať trendy?
5 základných pravidiel ako vzbudiť pozornosť osobitým štýlom

Kabelka Guess. Aká je jej správna veľkosť?

Ak veľa nakupujete pre svoju rodinu, pravdepodobne najviac pohodlia a praktickosti získate z prekríženej tašky, ktorá vám necháva ruky úplne voľné na nakupovanie a kontrolu nad malými deťmi. Ak pracujete pre veľkú firmu a denne so sebou nosíte aj notebook a šanón dokumentov, siahnite po niečom väčšom a praktickejšom. 

Veľa z nás nosí taktiež veľkú peňaženku, do ktorej máme pocit, že potrebujeme dostať všetky životne dôležité papiere a fotky v hocijakom prípade núdze. V tomto prípade je väčšia kabelka taktiež ideálnejšou voľbou. Ak túto peňaženku ešte nemáte, môžete si ju taktiež zaobstarať so svojou novou kabelkou na tomto linku: https://answear.sk/k/ona/doplnky/penazenky.

Neprehliadnite:

Dámske kabelky
Čo všetko skrývajú dámske kabelky?
Veci potrebné i menej potrebné, užitočné, praktické, nevyhnutné

Bez ohľadu na aktuálnu módu mnohé ženy uprednostňujú kabelku, ktorá dopĺňa ich vlastný tvar tela a módny štýl. Ak sú vaše každodenné outfity formálne, potom ich budete musieť zladiť so štruktúrovanou, kvalitnou kabelkou. Ale ak ste milovníčkou teplákov, potom sa vám bude hodiť hrboľatá, mäkká, neštruktúrovaná kabelka.(W)