Čo všetko skrývajú dámske kabelky? Veci potrebné i menej potrebné, užitočné, praktické, nevyhnutné


2107   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dámske kabelky

Čo všetko skrývajú dámske kabelky, viete najlepšie, milé slečny a dámy, vy samé… Ženy sú schopné pobaliť do svojej kabelky veci do práce, na prechádzku, ale pokojne aj na turistiku. Dokážu tam proste vopchať všetko, čo by sa im náhodou mohlo v tej chvíli zísť.

Dámske tašky sú pre ženy akýmsi útočiskom, kde v bezpečí pred svetom ukrývajú nielen dôležité cennosti, ale aj šminky či náhradné pančušky pre prípad núdze. A mnoho iných najdôležitejších pomôcok, ktoré potrebujeme, milé dámy, ku každodennému životu. Asi tak nejako, ako o tom výstižne spieva Oľga Záblacká vo svojej pesničke, kde …prsteň z cínu, stará vstupenka fotka Queenu, chlapci v spomienkch…Slovom…v dámskych kabelkách svet dievčat zakliaty je

Praktická a štýlová

Dámska kabelka je módny doplnok, ktorý nosí žena denne a obsahuje nielen peniaze, kreditné karty, ale aj iné cennosti. Páni sú niekedy veľmi prekvapení, čo všetko dokáže ženská taška obsahovať. Ženám fungujú počas bežných dní ako lacné kabelky, tak aj drahšie dizajnové kúsky. Praktický model by však mal mať priestranné priehradky a hlavne pohodlné popruhy, aby sa vám váhou vecí v kabelke nezarezávali do ramien. Ak plánujete kabelku používať na každodenné nosenie, uistite sa, že vám pohodlne sedí na ramenách alebo krížom cez telo a má dostatok miesta na všetky vaše veci.

Miesto na vaše doklady a peniaze

Kabelky často používajú ženy ako spôsob, ako bezpečne nosiť svoje peniaze a doklady. Sú tiež užitočné na usporadúvanie drobných predmetov, ako je rúž, drobné, kozmetika a kľúče. Čo zaručene v kabelke nechýba, sú dámske peňaženky s plným obsahom cenných aj menej cenných papierov. Niektoré dámske peňaženky majú zipsy alebo patentky, ktoré zabraňujú vypadnutiu menších predmetov. Iné majú vrecká, tak si dávajte pozor, aby ste cennosti z peňaženky nevytratili v útrobách kabelky.

Neprehliadnite:béžové topánky
Béžové topánky. Ktorá dáma ich vo svojom repertoári nemá?
Čo robiť, aby boli čisté čo najdlhšie?

Napokon, existujú aj batohy určené špeciálne pre ženy na nosenie do práce či na športové vyžitie. Patria medzi ne batohy na bedrá, ktoré majú polstrovanie pre väčšie pohodlie a batohy so zabudovanými bezpečnostnými prvkami, ako sú skryté zipsy a kľúčenky. Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré treba pri kúpe batohu zvážiť, je veľkosť. Mal by byť dostatočne veľký na to, aby sa doň zmestili všetky vaše veci bez toho, aby ste sa cítili stiesnene alebo nepohodlne. (F)

Foto: Victoria 1 / Shutterstock.com