Sladký tip na sviatok zamilovaných – exotický poklad medzi dezertmi! Vyskúšajte a láska sa znásobí…


3052   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Valentín, Dr. Oetker, lexikon.sk

Sladký tip na sviatok zamilovaných je tu. A s ním aj možnosť dosýta si užiť vône a chute vzájomnej lásky. A to sa už často nestáva. Náš námet na sladké valentínske omámenie všetkých zmyslov je výbornou príležitosťou ako znásobiť vzájomné city v sladkom vzájomnom objatí a opojení…

A že ide o skutočný exotický zážitok, nemusíte pochybovať! Vďaka novinke – Tapioca Pearls ponúka majster Dr. Oetker recept, ktorý zvládnu aj menej zdatní cukrári. Výborná chuť a unikátna konzistencia bezgluténového dezertu z perál tapioky, pochádzajúcej z hľúz Manioku jedlého.

Tapioca pearls, Dr. Oetker, lexikon.sk, sladký tip

Odporúčaná maloobchodná cena Tapioca Pearls Dr. Oetker 70 g: 0,79 – 0,89 €

Neprehliadnite:

LoVE it Dr. Oetker, lexikon.skDr. Oetker znova prekvapil a odporúča LoVE it!
Je to vegánska novinka, ktorú musíte vyskúšať

Tapiokové perly sú ľahko stráviteľné a vďaka certifikátu AOECS (Association of European Coeliac Societes, licencia č. SK – 003) majú deklarovanú kvalitu bez obsahu lepku. Dezert je ideálnou voľbou aj pre vegánov. Originálna receptúra, prvotriedna kvalita surovín a jednoduchá príprava vás presvedčia o jedinečnosti tejto novej dezertnej špeciality. Tapiokový puding si môžete jednoducho pripraviť z 500 ml mlieka, jeho rastlinnými náhradami alebo ovocnou šťavou. Jedno balenie vystačí na 4 lahodné porcie.

Tapioca Pearls, Dr. Oetker, lexikon.sk, sladký tip

V kombinácii s ovocím vytvoríte dokonalý súzvuk chutí. Čo dodať? Iba želanie – veselého Valentína a naplnenie chutí zo vzájomných spoločných chvíľ. Prajeme vám dobrú chuť!


Dr. Oetker pripravil sladkú Valentínsku súťaž

Stačí, keď do komentára na facebooku napíšte akou sladkou dobrotou potešíte, príp. potešili ste milovanú osobu na Valentína. Odmena bude sladká. V našej súťaži môžete vyhrať 3 balíčky Dr. Oetker v hodnote á 30 €.

Aktuálnu súťaž nájdete na našej facebookovej stránke:
 

logo VEGAN Dr. Oetker

Dr. Oetker

 

 

 

Úvodné foto: pixabay

Viac informácií o výrobkoch Dr. Oetker a receptové inšpirácie nájdete na: www.oetker.sk