Kakaové bôby: dokonalý superfood zážitok. Odporúčame, veď kto by odolal pravej chuti pravého kakaa?


2693   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Kakaové boby, Dr. Oetker

Drvené kakaové bôby Dr. Oetker – to je nekonečná energia a dobrá nálada! Áno, aj vďaka unikátnej superpotravine so všestranným a moderným využitím. Spoznajte túto novinku od špecialistu na kakao – Drvené kakaové bôby Dr. Oetker. Garantujeme, okamžite si ich zamilujete. 

Spoznajte super NOVINKU – Drvené kakaové bôby Dr. Oetker, ktoré sú modernou superpotravinou so všestranným a atraktívnym využitím. Vyznačujú sa jemne chrumkavou konzistenciou, ľahko korenistou a príjemne horkastou čokoládovou chuťou a vôňou. Vaše chuťové poháriky im určite podľahnú. Kakaové bôby sú ideálne ako originálna prísada do cesta, alebo dekorácia na rôzne múčniky či sladké pečiva. Jedinečné využitie si nájdu aj pri príprave raňajkovej kaše, müsli, smoothie alebo ako chuťovka a zdroj energie kedykoľvek počas dňa. Kakaové bôby sa vyznačujú vysokým obsahom vlákniny, fosforu, horčíka a veľmi nízkym obsahom cukrov, čo poteší každého milovníka zdravého životného štýlu. Vyskúšajte ich podľa vlastnej fantázie a doprajte si superfood zážitok ako nikdy predtým! 

Drvené Kakaové bôby Dr. Oekter pochádzajú z udržateľných zdrojov s certifikátom Rainforest Alliance. 

Drvené Kakaové bôby Dr. Oekter pochádzajú z udržateľných zdrojov s certifikátom Rainforest Alliance. Odporúčaná maloobchodná cena Drvené Kakaové bôby Dr. Oetker 40 g: 1,45 – 1,55 €

Jedinečná špecialita priamo z prírody

Prírodné kakao Dr. Oetker je jedinečnou špecialitou, ktorá si zachováva prirodzenú a plnú kakaovú chuť i vôňu. Ide o 100 % kakao, ktoré neprešlo procesom alkalizácie, a preto si zachováva dôležité vlastnosti kakaových bôbov v podobe vyššieho obsahu cenných antioxidantov. Prírodné kakao je charakteristické bledšou farbou v porovnaní s holandským kakaom a má prirodzene nižšiu hodnotu pH. Oceníte aj nový moderný dizajn, originálny recept priamo na vnútornej strane obalu na Kakaové cookies či QR kód, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete k receptom alebo zaujímavým informáciám o kakau.

Dr Oetker Prirodné kakao, lexikon, gastro

Odporúčaná maloobchodná cena Prírodné kakao Dr. Oetker 100 g: 1,95 – 1,99 €

Tradícia je dôležitá

Holandské kakao spája v sebe prvotriednu kvalitu, lahodnú chuť a tradíciu! Pri úprave kakaa tradičným spôsobom získava prášok krásnu tmavú farbu a príjemnú čokoládovú chuť. Siahnite po Holandskom kakau Dr. Oetker, ktoré obsahuje 10 % kakaového masla a využite ho pri pečení, príprave dezertov a krémov, na posypanie sladkých jedál alebo do nápojov. Vaše srdce si získa aj moderný dizajn obalu s inšpiratívnym receptom na vnútornej strane obalu na Kakaový cheesecake či QR kód, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete k receptom alebo zaujímavým informáciám o kakau.

Dr Oetker Holandske Kakao, lexikon, gastro

Odporúčaná maloobchodná cena Holandské kakao Dr. Oetker 100 g: 1,45 – 1,49  €

Neprehliadnite:
Zaváranie je aktivita, ktorá je čoraz viac trendy! Prináša radosť i úžitok a podporuje kreativitu


ČIERNA je v kurze! 

Ozvláštnite kakaové recepty vďaka „čiernemu zlatu“ z ďalekej západnej Afriky! Čierne kakao Dr. Oetker vás očarí svojou vysokou kvalitou, intenzívnou čiernou farbou bez pridaného farbiva a špecifickým chuťovým profilom, ktorý je zachovaný vďaka tradičnej úprave kakaových bôbov. Obsahuje 10 % kakaového masla a je so zníženým obsahom tuku. Túto kakaovú špecialitu oceníte predovšetkým pri príprave extra tmavých domácich sušienok, čiernych brownies či pečiva. Pozoruhodný je aj moderný dizajnov obal s užitočným receptom na vnútornej strane obalu na Black & white sušienky či QR kód, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete k receptom alebo informáciám o kakau. Neváhajte a ohúrte svojich najbližších na narodeninovej oslave či pri sviatočnom stole s dobrotami v netradičnom, originálnom prevedení! 

Dr Oetker Čierne Kakao. gastro, lexikon

Odporúčaná maloobchodná cena Čierne kakao Dr. Oetker 70g: 1,95 – 1,99 €

Výrazne menej cukru pri pečení 

Unikátny výrobok plný benefitov! Tmavý karob Dr. Oetker je modernou alternatívou kakaa, ktorý sa vyznačuje mierne sladkastou a korenistou chuťou i vôňou. Karob je ideálnou voľbou pri príprave sladkých múčnikov, dezertov, kaší či nápojov smoothie. Používa sa rovnako ako kakao, ale bez nutnosti toľko dosládzať. Keďže karob je prirodzene sladký, množstvo pridaného sladidla v receptoch môže byť až o 1/3 nižšie než pri použití kakaa. Má vysoký obsah vápnika (88 % referenčnej hodnoty príjmu), vlákniny (50 %), bielkovín a minerálov. Neobsahuje kofeín a má veľmi nízky obsah tuku (do 1 %). V neposlednom rade je skvelou náhradou čokolády pre tých, ktorí nevedia odolať maškrteniu. Pri varení sa dá s touto zdravšou alternatívou experimentovať napríklad pri výrobe omáčok a nátierok. V neposlednom rade si vás získa aj moderný dizajnový obal s originálnym receptom na zadnej strane obalu na Karobový perník s polevou či QR kód, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete k ďalším receptovým inšpiráciám. 

Kakao Karob, Dr. Oetker, gastro, lexikon

Odporúčaná maloobchodná cena Tmavý karob Dr. Oetker 100g: 1,45 – 1,49 €

Prajeme Vám množstvo zábavy v kuchyni, krásne chvíle s rodinou a dobrú chuť! 

Ponorte sa do čarovného sveta kakaa a spoznajte komplexný kakaový sortiment. Renomovaný odborník na zdravú výživu Dr. Oetker naordinoval aj tentoraz plno zdravia! Prajeme Vám množstvo zábavy v kuchyni, krásne chvíle s rodinou a dobrú chuť! 

Viac o výrobkoch Dr. Oetker a skvelé receptové inšpirácie nájdete na www.oetker.sk