Dr. Oetker prináša ryžovú kašu plnú vitality: ochutnajte milované jahody v novej dimenzii chutí


3122   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dr.Oetker Ryžová kaša jahody

Vedeli ste, že jahody patria k najobľúbenejšiemu ovociu Slovákov? Doprajte si zdravú pauzu kedykoľvek počas dňa a potešte svoje chuťové poháriky voňavou novinkou – Ryžová kaša Jahody, CHIA. Dr. Oetker ponúka dokonale vyváženú chuť kvalitnej mliečnej ryže, jahôd a chia semienok. Dávka zdravia poteší váš apetít a dodá vitalitu.

Kvalitná a zdravá pauza plná energie

  • 45 % celej ryže z Talianska
  • semienka chia a kúsky jahôd
  • má znížený obsah cukru o 30 %*
  • nízky obsah soli a tuku
  • obsahuje zdraviu prospešný inulín
  • je ľahko stráviteľná
  • a je vyrobená na Slovensku!

Neobsahuje glukózový sirup, syntetické sladidlá, stabilizátory či emulgátory. Praktické jednoporciové balenie umožňuje mať ryžovú kašu vždy poruke. Stačí 150 ml horúcej vody, zamiešať a výborná pochúťka je pripravená. Vyskúšajte ju kombinovať s čerstvým ovocím alebo rôznymi druhmi orechov.

Dr. Oetker aktuálne ponúka komplexný sortiment 

Pre milovníkov chuťovej kombinácie jabĺk a škorice odporúčame siahnuť aj po bezgluténovej Ryžovej kaši Jablká, škorica. Obsahuje 39 % instantnej ryže z Talianska, kúsky sladkých sušených jabĺk bez obsahu oxidu siričitého a mletú škoricu plnú antioxidantov. Táto ľahko stráviteľná kaša, ktorá je vhodná aj pre celiatikov, vám dodá potrebnú energiu a vitalitu kedykoľvek a spoľahlivo počas dňa.

Dr. Oetker, jablko, škorica, jahody, gastro, lexikon

Chuť leta ostáva

Patríte medzi ľudí, ktorí si radi pripomínajú vôňu a chuť leta? Tak neváhajte a siahnite po certifikovanej bezgluténovej Ryžovej kaši Marhuľa, ktorá obsahuje 40 % instantnej ryže z Talianska a sladké sušené marhule plné antioxidantov. Nielenže je ľahko stráviteľná, ale vďaka jednoduchej a rýchlej príprave si ju môžete dopriať aj kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa.

Dr. Oetker ryžová kaša marhuľa. gastro, lexikon

 

Neprehliadnite:

kakaové boby, Dr. OetkerKakaové bôby: dokonalý superfood zážitok.
Odporúčame, veď kto by odolal pravej chuti pravého kakaa?

 

Stále obľúbenejšie chia semienka

Bezgluténová Ryžová kaša Chia, Natural je originálny druh kaše bez pridaného cukru a s obsahom chia semienok, ktoré sú zdrojom bielkovín, vlákniny, minerálov a stopových prvkov. Fantázii sa medze nekladú a to platí aj pri dochutení tejto kaše, ktoré je len a len na vás. Dochutiť si ju môžete podľa svojich obľúbených preferencií medom, javorovým sirupom, rôznymi druhmi orechov, čokoládou alebo čerstvým ovocím.
Prajeme vám príjemné chvíle plné energie a hlavne dobrú chuť!

Dr. Oetker, ryžová kaša chia, gastro, lexikon

Odporúčaná maloobchodná cena bezgluténových Ryžových kaší Dr. Oetker 52 g: 0,69 – 0,72 €

Dr Oetker Logo SK

 

 

 

 

Viac informácií a skvelé recepty nájdete na: www.oetker.sk