Dr. Oetker znova prekvapil a odporúča LoVE it! Je to vegánska novinka, ktorú musíte vyskúšať


2762   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
LoVE it Dr. Oetker, lexikon.sk

LoVE it je novinka v ústrety zdravej výžive a ochrane životného prostredia zároveň. Ide o riešenie, keď nezáleží na tom, či ste vegán, vegetarián alebo flexitarián. Známy odborník na zdravú výživu Dr. Oetker prináša výnimočnú vegánsku novinku. Spoznajte aj vy neodolateľnú rastlinnú alternatívu k obľúbenému pudingu. Je pre všetkých, ktorí chcú svojím dezertom urobiť niečo dobré pre seba a aj pre planétu.

Chutný a ekologický

Doprajte si klasický pôžitok vďaka lahodnej plant-based NOVINKE Dr. Oetker LoVEit! Bourbon Vanilla a Dr. Oetker LoVEit! Chocolate.

LoveIT Dr. Oetker vegánska novinka

Odporúčaná maloobchodná cena Dr. Oetker loVE it! Vanilla Pudding 150 g a Dr. Oetker loVE it! Chocolate Pudding 150 g: 1,05 € 1,09 €

Jedinečná vegánska receptúra ​​obsahuje okrem krémovej mandľovej pasty vyrobenej zo sladkých mandlí aj hnedý trstinový cukor a vybrané ingrediencie ako pravá Bourbon vanilka alebo vegánska čokoláda.

Neprehliadnite:

Dr.Oetker Ryžová kaša jahodyDr. Oetker prináša ryžovú kašu plnú vitality:
ochutnajte milované jahody v novej dimenzii chutí

Opäť niečo nové

Tento extra krémový dezert je 100 % rastlinnou alternatívou  k milovanému pudingu vyrobený na báze mandlí bez pridanej sóje a s certifikátom V-label. Vďaka svojej krémovej konzistencií a plnej lahodnej chuti zaručene očarí vaše zmysly.
Dr. Oetker loVE it! je pravou voľbou aj pre spotrebiteľov, ktorí zo zdravotných alebo z dietetických dôvodov nemôžu konzumovať lepok či laktózu. Ďalšou výhodou je atraktívny dizajn obalu, ktorý je z 99 % recyklovateľný. Aj preto je odpoveďou na otázku – prečo LoVE it! ? Odpoveď je jednoduchá: pretože si ho zaručene zamilujete. Vyskúšajte!

logo VEGAN Dr. Oetker

Dr. Oetker

 

 

 

Viac informácií o výrobkoch Dr. Oetker a receptové inšpirácie nájdete na: www.oetker.sk