Tip na dokonalý darček pre ženu – inteligentní pomocníci do domácnosti sú vždy vítaní…

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Braun, technológie, inteligentní pomocníci, lexikon.sk

Kuchynské spotrebiče – inteligentní pomocníci do domácnosti. Sú výborný tip na darček pre každú ženu… Poznáte dve základné pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri ich výbere? Prvé: žene nikdy nekupujte nič, čo súvisí s jej hmotnosťou. Absolútnym tabu je osobná váha, rôzne programy na chudnutie či permanentka do fitness centra. Druhé: žene nikdy nekupujte kuchynský elektrospotrebič.

Hovorí sa, že darček by mal odzrkadľovať to, po čom obdarovaná osoba skutočne túži, nie vec, ktorú nutne potrebuje. Ak teda napríklad manželke darujete mixér, pretože starý sa pokazil a vy ho do domácnosti skutočne potrebujete, môžete naozaj urobiť krok vedľa.
V tomto druhom bode sa pravdepodobne zrodil mýtus, že domáce spotrebiče nie sú vhodné darčeky pre ženy. Je tomu však skutočne tak? Čo ak existuje možnosť, že osoba, ktorú chcete obdarovať, po praktickom darčeku, akým je kuchynský elektrospotrebič, skutočne túži. Stačí, ak vyberiete ten najlepší model a dokonalý darček je pripravený. S elektrospotrebičom, ktorý domáce práce výrazne uľahčí a zjednoduší, vás nepošle preč žiadna žena. Čo takto vyžehliť plný kôš bielizne za polovičný čas alebo pripraviť chutnú krémovú polievku, bez toho, aby špliechala všade naokolo. Stavte na elektrospotrebiče s inteligentnými funkciami Braun a cena za najlepší darček bude vaša

Objavte čaro inteligentných funkcií

V súčasnosti má smart funkcie skoro každý pomocník do domácnosti. Počas používania dokážu vyhodnocovať situáciu a meniť parametre spotrebiča tak, aby fungoval čo najefektívnejšie. Komfort užívateľa je pre nich na prvom mieste.Inteligentní pomocníci do domácnosti však nie sú len módnym trendom. Vyspelá technológia vám jednoznačne zvýši komfort ich používania aj ovládania. Dokonca dokáže prispôsobiť výkon zariadenia čím šetrí elektrickú energiu a tým pádom aj vaše financie. Investovať do smart elektrospotrebičov sa skutočne vyplatí.

Keď chýba čas, každá pomoc je dobrá…

Ak teda uvažujete o nejakom šikovnom darčeku v podobe smart spotrebiča, nemusíte hneď investovať stovky eur. Inteligentné riešenia majú aj menšie elektrospotrebiče, ktoré využívate každý deň alebo dokonca niekoľkokrát denne. Vedeli ste, že aj vaša naparovacia žehlička či mixér môžu mať funkcie, ktoré z nich urobia šikovných pomocníkov a domáce práce vám značne uľahčia. Malí domáci pomocníci Braun disponujú mnohými užitočnými funkciami, ktoré z nich robia multifunkčné zariadenia. Inteligentné elektrospotrebiče Braun si poradia s každou zložitou situáciou v domácnosti. Zabudnite na ťažké žehličky, ktoré vaše oblečenie viac pokrčili ako vyhladili aj na tyčové mixéry, ktoré sa zasekávali pri každom väčšom kúsku. Ponorný mixér nezastavia ani ľadové kocky a žehličku kôš plný vypranej bielizne. Ak chcete tip na dokonalý darček, vyberte si Braun.

Naparovacia žehlička, Braun, lexikon.sk

Naparovacia žehlička ušetrí 50% času

Neprehliadnite:

mixer BraunPotrebujete si uľahčiť prácu v domácnosti a kuchyni?
S tyčovým mixérom alebo naparovacou žehličkou to nebude problém

Koniec nepríjemným pocitom…

Ak sa vaša polovička neustále sťažuje, že polovicu svojho života strávi pri žehliacej doske, naparovacia žehlička Braun je ideálny darček. V porovnaní s klasickou žehličkou jej totiž ušetrí až 50% času stráveného pri žehlení. Zvyšný čas môže venovať svojim záľubám. Žehlička má unikátnu 3D FreeGlide plochu, ktorá je zahnutá smerom nahor a dokáže ľahko kĺzať všetkými smermi a po každom povrchu. Gombíky, zipsy či vrecká už nie sú žiadnou prekážkou, takže vám žehlenie bude trvať neporovnateľne kratšie. Zabudnite aj na nekonečné naprávanie záhybov, ktoré sa nedali vyhladiť. Naparovacia žehlička Braun má vlastnosti, s ktorými bude žehlenie hračka.

Na bonus sme nezabudli…

Bonusovým darčekom je inovatívna inteligentná technológia iCare. Vďaka nej už nebudete musieť triediť pred žehlením bielizeň podľa typu látky alebo neustále prepínať nastavenia teploty, aby ste nepoškodili svoje oblečenie. Inteligentná technológia chráni odevy správnou teplotou pre všetky typy materiálov. Bez ohľadu na nastavenie teploty je žehlenie vašej bielizne bezpečné a šetrné. Braun dokáže vyžehliť jemnú hodvábnu blúzku, náročný ľan a vzápätí aj bavlnené oblečenie vašich detí. Vaše oblečenie je v bezpečí a výsledok žehlenia je dokonalý. Vysoký parný výkon s dvojnásobným množstvom pary umožní vyžehliť aj tie najnáročnejšie materiály za menej času ako ste zvyknutí u svojej starej žehličky. Naparovaciu žehličku môžete vďaka tomu použiť ako vertikálny ručný naparovač na rýchle osvieženie vášho oblečenia.

Ideme variť… s radosťou

Ak vaša polovička rada pripravuje jedlo, no prekáža jej, že to zaberá veľa drahocenného času, ktorý by vedela stráviť napríklad na príjemnom výlete, ideálnou voľbou na darček je tyčový mixér Braun. Dokáže nahradiť hneď niekoľko kuchynských spotrebičov a ušetrí si s ním nielen veľa námahy, ale najmä času. Naďalej môže doma pripravovať zdravé a vyvážené pokrmy a zároveň stráviť v kuchyni čo najmenej času. MultiQuick System značky Braun ponúka smart riešenie, ktoré spája dokopy niekoľko funkcií a vytvára tak zariadenie, ktoré maximálne uľahčuje prácu v kuchyni bez použitia ďalších produktov. Pokojne tak môžete odložiť do komory tri rôzne druhy mixérov, ktoré doma máte. Odteraz vám postačí vám jeden profesionálny ponorný mixér, ktorý si poradí s prípravou každého jedla. Nie je dôležité či sa rozhodnete pripraviť horúcu krémovú polievku, zeleninový príkrm pre vaše dieťatko alebo nasekať orechy do koláča.

Braun, inteligentní pomocníci, lexikon.sk

Viac darčekov v jednom – multifunkčný tyčový mixér

Inovatívna smart technológia

Inovatívna smart technológia SplashControl zabraňuje rozstrekovaniu surovín. Vďaka tomu zostane vaše oblečenie aj vaša kuchyňa bez jedinej škvrny. Systém EasyClick umožňuje jednoduchú výmenu príslušenstva. Vyžaduje si len jediné kliknutie a zvládnete ju aj jednou rukou. S praktickými nadstavcami pripravíte chutnú zemiakovú kašu a dokonca vyšľaháte i ľahučké cesto na koláč. S nadstavcami na sekanie, drvenie a mletie nebude pre vás už žiadny problém pripraviť zdravé smoothie, pesto alebo bez námahy nakrájať zeleninu na šalát. Ponorný mixér je všestranný a zároveň kompaktný spotrebič s prívlastkom “inteligentní pomocníci” v domácnosti. Radi s vami mixujú, šľahajú, sekajú, drvia, strúhajú, krájajú či miešajú.

Pomocník do každej ruky…

Tyčové  mixéry sú ergonomický tvarované tak, že sa pohodlne držia v jednej ruke. Tejto flexibilite v používaní sú prispôsobené aj niektoré smart funkcie. Technológia SmartSpeed umožňuje rýchlosť mixéra ovládať len jedným prstom. Funguje to podobne ako plynový pedál v aute. Len stlačíte tlačidlo a intuitívne, bez prerušenia dotyku, pridávate alebo uberáte rýchlosť. Výkon môžete prispôsobovať bez toho, aby ste museli mixér zastaviť a znovu nastaviť.
Ponorný mixér Braun je vybavený vysoko účinným motorom, vďaka ktorému dosiahne dokonalé výsledky až o 60% rýchlejšie než bežný ponorný mixér.

Ešte stále si myslíte, že kuchynské spotrebiče ako inteligentní pomocníci nie sú dobré darčeky?