Ako zažiť dokonalú svadbu podľa predstáv a užiť si tento deň naplno? Dobrá rada: oslovte svadobnú agentúru


5898   -   3
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dokonaly svadobný deň cez agenturu

Svadobný deň je pre nevestu a ženícha mimoriadne významným dňom, ktorý zdieľajú so svojou rodinou a najbližšími priateľmi a budú naň spomínať po celý život. Mal by byť príjemný, radostný a nezabudnuteľný. Aby taký naozaj bol, dokážu zabezpečiť profesionáli z kvalitnej svadobnej agentúry.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, druzicky

 

V dávnejších časoch sa na dedinách vytvorili tímy ľudí, ktorí sa osvedčil pri zariaďovaní svadieb. Boli to šikovné kuchárky, pekárky, zabávači, hudobníci, kvetinári, schopní organizátori a najmä starejší. Ten nielen mal všetko pod palcom pri chystaní veľkého dňa, ale na samotnej svadbe bol aj hlavným organizátorom priebehu svadby. Kto nemal možnosť osloviť takých skúsených ľudí, po celý čas iba improvizoval a tŕpol až do úplného ukončenia svadby, či sa niečo nepokazí…

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, fotografovanie

Dokonalá svadba podľa predstáv 

Ruku na srdce, koľko svadieb za života dnes rodiny pripravujú? Jednu, dve? Pri ich organizovaní nemohla získať skúsenosti a prehľad o tom, čo si príprava svadby vyžaduje, ani byť doma v spoločenských, svadobných a módnych trendoch vo všetkých oblastiach týkajúcich sa svadobného dňa.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, licenie

 

Hoci sa zdá, že príprava svadby je jednoduchá záležitosť, až keď si spíšu všetky úlohy, ktoré v súvislosti s ňou treba zariadiť, obstarať a zvládnuť, zistíte aká je pre neskúsených ľudí príprava dokonalej svadby podľa predstáv mladého páru náročná úloha. Pri výbere miesta, dodávke kvetov, aranžovaní priestorov, výberu pohostenia, obstarania hudby, DJ, fotografa. Tých povinností je naozaj veľa. Neviete koho osloviť, na koho sa spoľahnúť, ako všetko zladiť  k jednému dátumu? S nadhľadom a k spokojnosti všetkých svadobčanov to zvládne len skúsená svadobná agentúra, lebo má overených ľudí, odborníkov. Slovom, viete na koho sa môže spoľahnúť.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, rodina

Je zorientovaná v ponuke takých svadobných služieb, o ktorých budúca nevesta a ženích ani netušili, že sú. Navyše, svadba sa skladá z množstva náležitostí, maličkosti, na ktoré by citovo zainteresovaní aktéri svadby mohli zabudnúť alebo objaviť až tesne pred termínom svadby a potom zbytočne podliehať panike. Nuž a svadobná agentúra, ktorá svadby usporadúva pravidelne, jednoducho už vie čo a ako a nedovolí opomenúť nič dôležité.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, stolovanie

Aj svadobný deň podlieha trendom, móde

Doba sa mení a s ňou i svadby. Zo svadieb sa stali moderné eventy, ktorých organizácia býva naozaj veľmi náročná. Závisí samozrejme od druhu a veľkosti svadby. Ešte v nedávnych rokoch stačilo vybrať miesto na svadbu, zabezpečiť nenáročnú kvetinovú výzdobu, svadobné šaty, kyticu pre nevestu, prstene, jednoduché svadobné oznámenia, objednať fotografa, hudbu – a bolo nachystané.

Neprehliadnite:
Svadba? Aké sú najnovšie svadobné tipy a trendy?

Dnes sa už robia  komplexné svadobné koncepty. Väčšina párov chce priniesť svojim hosťom jedinečný originálny zážitok, pretaviť do konceptu svadby svoje záľuby, hodnoty, jednoducho pripraviť dokonalú oslavu ich lásky… Preto sa väčšinou vyberie s mladomanželmi téma alebo štýl svadby a v tom duchu sa nesie a ladí úplne všetko od výberu miesta, svadobných tlačovín, stylingu, výzdoby svadobného miesta i programu.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, stolovanie

Napríklad, mladí majú radi prírodu, žijú ekologicky, preferujú prírodné materiály, ležérnu módu, zdravé jedlo alebo dokonca vegetariánsku stravu? Určite budú chcieť ladiť aj celú svadbu v takom štýle. Ale to je iba prvý krok. Treba vedieť, ktorých dodávateľov z obrovskej ponuky vybrať, aby bolo nakoniec všetko dokonalé.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, zabava

Svadba od A po Z

Zariadiť všetko vlastnými silami by bol pre mladých neskutočný stres. Skúsená svadobná agentúra  to všetko zariadi profesionálne, či už si mladí budú želať zabezpečiť  netradičné svadobné oznámenia, špeciálnu živú hudbu, baristu, ohňostroj, či  len vymyslieť zaujímavý a pútavý program. Môžu sa spoľahnúť, že to všetko dostanú v najlepšej kvalite. Svadba zverená do jej rúk sa vypláca aj preto, že od agentúry dostanete prvotriedny servis so zárukou. Mladomanželia a ich hostia sa zabávajú a agentúra v pozadí jednoducho organizuje, koordinuje a pracuje za klienta. Vyrieši každý problém, bez toho, aby to svadobčanov rušilo.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, fotografovanie

Ak si s množstvom otázok a detailov súvisiacich so svadbou nevedia nevesta a ženích rady, nemajú čas a možno ani chuť si všetko potrebné pol roka pred svadbou vyhľadávať, študovať na internete a overovať, dobrou voľbou je, ak prípravu zveria do rúk  skúsenej svadobnej agentúre. Práve tá dokáže ich predstavy splniť.

Dokonaly svadobný deň cez agenturu

Mladí si budú môcť užívať svoj veľký deň naplno a bez stresu a vstúpiť do manželstva s tými najkrajšími zážitkami.  

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, fotografovanie

 

 

Foto: archív Wedday, Gabriela Jarkovská, Matej Kmeť
www.wedday.sk