Romantický Valentín v Bratislave? Môžete ho prežiť so svojou láskou v hoteli SOREA REGIA a dopriať si ajurvédsku masáž.


5529   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Romantický Valentín ajurvédsku masáž v hoteli Sorea Regia

Víkend v Bratislave – romantická večera pri sviečkach, ubytovanie v business apartmáne štvorhviezdičkového hotela SOREA REGIA a uvoľňujúca ajurvédska relaxačná celotelová masáž. K tomu túlanie sa uličkami Bratislavy vo dvojici, prechádzka okolo Dunaja, prípadne i plavba loďou po Dunaji. Kto by mohol takýto romantický výlet zo všedných dní ako valentínsky darček odmietnuť?

Romantický Valentín ajurvédsku masáž v hoteli Sorea Regia

Kongres a biznis Hotel**** SOREA REGIA sa nachádza v hlavnom meste Slovenska v Bratislave v tichom a malebnom prostredí Hradného vrchu s výhľadom na Bratislavu a rieku Dunaj. Od historického centra je vzdialený len asi 15 minút pešou chôdzou, alebo 2 zastávky mestskou hromadnou dopravou.

Romantický Valentín ajurvédsku masáž v hoteli Sorea Regia, jedlo

Priamo v hoteli sa nachádza ajurvédske masážne centrum AYUR GANESH charakteristické celkovou očistou tela a upokojením mysle. Masáže poskytujú originálni ajurvédski terapeuti, pochádzajúci z indického štátu Kerala, kolísky ajurvédy.

Romantický Valentín ajurvédsku masáž v hoteli Sorea Regia

Na Valentína, i počas každého zimného a jarného víkendu, sa hostia môžu tešiť na Ajurvédsky víkend s polpenziou, ktorý hotel pripravuje pre svojich hostí pravidelne. Ajurvédska masáž ABHYANGAM je uvoľňujúca relaxačná celotelová masáž. Počas nej terapeut masíruje klienta kokosovým olejom alebo olejmi z liečivých byliniek. Tie sú namiešané ajurvédskym špecialistom podľa individuálnych potrieb klienta. Masáž pôsobí na celkové uvoľnenie, relaxáciu a detoxikáciu organizmu. Je tiež vhodnou procedúrou pre liečbu rôznych porúch a chorôb, keďže zvyšuje imunitu. Odbúrava stres a zlepšuje spánok. Je príjemná, oddychová a pôsobí na celkové “vypnutie” mysle.

Neprehliadnite: Chcete využiť zimný výpredaj termálnych pobytov s lyžovačkou?

Hotel disponuje s celkovou kapacitou 137 pevných lôžok v 60 izbách a 8 apartmánoch , izby sú moderne zariadené, spoločenské priestory hotela, ako i business izby a apartmány  majú klimatizáciu. V ponuke sú aj tri bezbariérové izby. Súčasťou hotela sú spoločenské priestory, modernou technikou vybavená kongresová sála (200 osôb) aj s tlmočníckymi kabínami s možnosťou prekladu do 6 jazykov, salóniky, lobby bar. Hotelová reštaurácia s kapacitou 200 miest ponúka modernú gastronómiu i jedlá regionálnej kuchyne a nechýba, samozrejme, ani bohatá ponuka lahodných vín a nápojov.

Romantický Valentín ajurvédsku masáž v hoteli Sorea Regia

Ak si aj v hoteli nezabezpečíte pobyt na sv. Valentína, netreba smútiť. Peknou valentínskou pozornosťou môže byť aj darčeková poukážka na romantický valentínsky pobyt a termín i rezerváciu konkrétneho víkendu si už dohodnete spolu so svojím partnerom, partnerkou…

Romantický Valentín ajurvédsku masáž v hoteli Sorea Regia, apartman

wwww.sorea.sk