Sign in / Join

HOTEL*** SOREA TRIGAN

Share:
Hotel SOREA TRIGAN

 

Tatranský kongresový a relax Hotel*** SOREA TRIGAN sa nachádza v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier pri Novom Štrbskom plese na území Tatranského národného parku. Uprostred významného turisticko-športového centra, kde je živo v každom ročnom období. Zároveň je najvyššie položeným liečebným miestom Vysokých Tatier. Tunajšia vysokohorská klíma pôsobí priaznivo na ľudský organizmus, najmä na ochorenia dýchacích ciest.

Hotel SOREA TRIGAN

V okolí hotela sú vyznačené turistické chodníky na kratšie i dlhšie túry do okolitých dolín s prekrásnymi plesami, na Podbanské, Kriváň, Popradské pleso či Rysy. Počas zimy patrí Štrbské Pleso medzi najnavštevovanejšie lyžiarske stredisko Vysokých Tatier. V lete sú tu vhodné podmienky na trekking, vysokohorskú turistiku s horským vodcom, horolezectvo a skalolezectvo ako aj cykloturistiku, in-line korčuľovanie, jazdenie na koni a iné.

Hotel SOREA TRIGAN

Hoteloví hostia majú k dispozícii štandardne zariadené jednoposteľové a dvojposteľové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby, apartmány ako aj bezbariérové izby. Hotel je ocenený Certifikátom “Zariadenie priateľské k deťom a rodinám” v rámci projektu “Vstúpte s dieťaťom”. Nájdete v ňom všetko, čo dieťa pri pobyte potrebuje: na izbe detskú postieľku a vaničku, v reštaurácii detskú stoličku a menu pre detí, pri bazéne detský bazén, plienky do bazénu, rukávniky a hračky a samozrejme, aj detský kútik a animácie počas prázdnin. Hotel poskytuje návštevníkom aj možnosť ubytovať sa s domácim miláčikom.

 

Reštaurácia poskytuje široký sortiment jedál. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, servírované trojchodové obedy sú s možnosťou výberu zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu a detské menu. Pre organizovanie školení, seminárov a konferencií na vysokej úrovni slúžia nové konferenčné sály a konferenčný salónik, vybavené konferenčnou technikou. K týmto miestnostiam patrí aj miesto pre občerstvenie na kávové prestávky a k dispozícii je aj lobby bar, kde sa podávajú chutné kávové špeciality a dezerty. Súčasťou hotela je aj moderné wellness centrum s veľkým bazénom s výhľadom na tatranské štíty, bazénom pre detí, fitness ako aj možnosťou využívať rôzne relaxačné služby.

Hotel SOREA TRIGAN

Viete, čo je Trigan?
Rozmýšľate, prečo sa váš obľúbený hotel volá Trigan? Nuž, meno dostal podľa názvu časti hrebeňa klesajúceho z Hrebeňa Bášt, lepšie povedané podľa posledného jeho vrcholu Patrie, v nadmorskej výške 1481 m. Trigan je zalesnený hrebeň, končiaci nad bývalým Liečebným domom Helios, ktorým prebieha červeno značená magistrála od Štrbského Plesa ku Popradskému plesu. Po chrbte Trigana vedie necelé štyri kilometre dlhý náučný chodník.

Zdroj: www.sorea.sk


Aktivujte si

Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so zasielaním marketingových e-mailov a potvrdzujete súhlas so zásadami ochrany osobných údajov.