Kam na jarné prázdniny s kamarátmi


3363   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Kam na jarné prázdniny s kamarátmi

Nielen školáci sa tešia na blížiace sa jarné prázdniny. Pre študentov stredných škôl sú časom, ktorý je ako stvorený na užitie si posledných zbytkov zimy spolu s kamarátmi. Nie nadarmo sa hovorí, že jarná lyžovačka je najlepšia, tak hor sa obvolať ich a dohodnúť s nimi dovolenku, na ktorú sa tak rýchlo nezabúda!

V polovici februára sa sneh už pomaly ale isto roztápa. Jarné prázdniny sa budú teda aj tento rok niesť v znamení užívania si posledného sezónneho snehu za sprievodu pekného a teplejšieho počasia. Keď k týmto výborným podmienkam prirátame skutočnosť, že počas jarných prázdnin sa dajú využiť rôzne zľavy a zvýhodnenia, či už v lyžiarskych strediskách alebo pri ubytovaní, jarné prázdniny na lyžiach s kamarátmi sú skvelým nápadom. Kde ich môžete stráviť?

Kam na jarné prázdniny s kamarátmi, Chata Vrátna

Luxusné chaty vo Vrátnej
Nenechajte sa slovkom „luxusné“ odradiť, chaty Rezortu Uhorčík, ktorý sa nachádza neďaleko lyžiarskeho strediska Vrátna, síce poskytujú služby a vybavenie luxusného hotela, avšak za veľmi výhodné ceny, ktoré sú navyše počas jarných prázdnin ešte príjemnejšie. Rezort pozostáva z troch chát s tradičnou chatovou atmosférou. K cene za pobyt získate aj skipasy do lyžiarskych stredísk Vrátna a Gavurky, ktoré vyhovujú tak začiatočníkom, ako aj pokročilejším lyžiarom. Po výdatnej lyžovačke si môžete užiť príjemný relax vo wellness centre.

Kam na jarné prázdniny s kamarátmi, Vrátna

Jarná lyžovačka v Tatrách
Ak patríte medzi pravých milovníkov lyžovania, lyžovačka vo Vysokých Tatrách je jeden z najlepších spôsobov, ako stráviť jarné prázdniny. Ubytovať sa môžete v Hoteli Patria, ktorý pre svojich hostí zabezpečuje transport na zjazdovky priamo z hotela. Okrem kvalitnej lyžovačky si tu užijete aj zábavu v neďalekom FUN PARKU, môžete si zahrať stolný tenis alebo si zašportovať vo fitnes centre. Aby zas športu na vás nebolo priveľa, kombinovať ho môžete s pobytom v hotelovom wellness centre.

Bude vás zaujímať: Ako sa vystrojiť a obliecť na zimnú turistiku, aby sme sa zdraví vrátili domov

Kam na jarné prázdniny s kamarátmi, Vysoké Tatry

Čas ísť do Jasnej
Kvalitnú jarnú lyžovačku poskytuje aj lyžiarske stredisko Jasná, ktoré práve na jar obvykle má najlepšie podmienky na lyžovanie. Jasná je okrem kvalitnej lyžovačky známa mnohými barmi na svahoch a nočným klubom Happy End, ktorý sa postará o nezabudnuteľnú horskú párty. 2. marca sa tu predstaví napríklad skvelý Ben Cristovao, ktorého sa oplatí zažiť naživo. Ubytovať sa môžete v jednom z mnohých hotelov alebo chát v Demänovskej doline. Nemeškajte však s rezerváciou ubytovania, jarné prázdniny v Jasnej sú pre turistov veľmi atraktívne!

Kam na jarné prázdniny s kamarátmi, Jasná

Dominik Parajka