Bardejovské Kúpele na konci zimy

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Bardejovské Kúpele, Hotel Alexander

 

Známe Bardejovské Kúpele sú na severovýchodnom Slovensku, v najsevernejšej časti Šariša. Nachádzajú sa v pokojnom prostredí uprostred prevažne hustých ihličnatých lesov. Veľká vzdialenosť od hluku miest, tovární a uponáhľaného moderného života „nútia“ návštevníka kúpeľného prostredia zabudnúť na každodenné starosti a pomáhajú mu vnímať prírodu i veci, na ktoré si doteraz nenašiel čas. Bardejovské Kúpele sú dnes moderne vedeným, dobre organizovaným kúpeľným zariadením, v ktorom ochotný personál poskytuje komplexnú kúpeľnú liečbu na vysokej medicínskej úrovni.

Ak túžite po menšej zdravotnej dovolenke na dobitie bateriek či zregenerovanie síl, je na to ideálnym časom „medzisezóna“ (po zimných akciách a pred začiatkom letnej turistickej sezóny), teda od februára obvykle do konca marca. Bardejovské Kúpele, v ktorých môžete relaxovať a zároveň sa aj liečiť (najmä problémy s nadváhou, trávením a pod.), majú na toto obdobie pripravené rôzne výhodné balíčky pobytov.

Hotel Alexander

Napríklad Liečebný pobyt pre seniorov (od 60 rokov a pre držiteľov preukazu ZŤP) majú v ponuke na 6 nocí od 49 € /osoba, noc. Navyše, do 31. 3. je ešte zľava 10 % z pobytu. Pritom cena zahŕňa okrem ubytovania: plnú penziu (možnosť zmeny na polpenziu), vstupnú lekársku prehliadku, 3x denne pitnú kúru, 3 procedúry /noc a ako bonus dvojhodinový vstup do Wellness Spa – bazénový svet / podľa počtu nocí, vstup na tanečné zábavy ako aj neobmedzený vstup pre ubytovaných do hotelového Wellness v hoteli Alexander a tiež parkovanie.

Bardejovské Kúpele

V kúpeľoch je samozrejme možnosť dopriať si aj ďalšie relaxačné služby. Dá sa tu však aj lyžovať priamo v kúpeľoch, chodiť na kratšie alebo dlhšie túry do okolia, prechádzať sa v najstaršom slovenskom skanzene – múzeu ľudovej kultúry, alebo navštíviť mesto Bardejov, zapísané do Zoznamu UNESCO.

Hotel Alexander

Ak nedisponujete takým dlhým časom ani vekom, môžete v kúpeľoch absolvovať počas víkendu (najmenej 2 noci) Pobyt Welness Vítal (od 64 € /osoba, noc), na ktorý máte do 31. marca ešte zľavu 10 % z ceny pobytu. Cenu si môžete znížiť aj tým, ak si plnú penziu zmeníte na polpenziu (pri polpenzii sa z ceny za plnú penziu odráta 5 € /osoba, noc). Príde vám to vhod vtedy, ak sa rozhodnete relax využiť aj na jarnú úpravu svojej hmotnosti či mierny detox.

Bude sa ti páčiť: Zimný relax v Kúpeľoch Bojnice

Procedúry sú v balíčku podľa počtu nocí: 2 noci – 2x vstup na 2 hod. do WELLNESS SPA – bazény a sauny, 1x klasická masáž, 1x minerálny kúpeľ, 1x prísadový kúpeľ;
3 noci – 3x vstup na 2 hod. do WELLNESS SPA – bazény a sauny, 1x klasická masáž, 1x minerálny kúpeľ, 1x prísadový kúpeľ, 1x parafínový zábal, 1x soľná jaskyňa;
4 noci . 4x vstup na 2 hod. do WELLNESS SPA – bazény a sauny , 2x klasická masáž, 1x minerálny kúpeľ, 1x prísadový kúpeľ, 1x parafínový zábal, 1x soľná jaskyňa, 1x hydromasáž.

Bardejovské Kúpele, Hotel Alexander

K bonusom pri Wellness Vital patrí napríklad vstup na tanečné zábavy, pravidelný animačný program, medicínske a historické prednášky a pre ubytovaných v hoteli aj neobmedzený vstup do hotelového Wellness v hoteli Alexander a parkovanie.

Stačí si vybrať a využiť skvelú príležitosť na oddych.

Zdroj: www.bardejovske-kupele.eu