Relax vysoko v Tatrách

117
0
Share:
Sliezsky dom

 

Horský hotel Sliezsky dom. Ak raz zažijete skutočný oddych a dobitie bateriek medzi tatranskými končiarmi, budete po ňom túžiť stále, keď nastane čas na zotavenie vášho tela i duše. Jedno také miesto poskytuje najvyššie položený vysokotatranský Horský hotel Sliezsky dom s celoročnou prevádzkou.

Vítanie Nového roka v objatí tatranských končiarov je tu skutočne úžasne.

Bude sa ti pačiť: Zimujeme a wellnessujeme spolu v hoteloch SOREA

Kvalitne zrekonštruovaný hotel leží vo výške 1670 m n. m. K dispozícii má 43 zrenovovaných izieb, turistickú ubytovňu s kapacitou 12 lôžok, reštauráciu s výbornou ponukou jedál, bufet, gril, 2 moderne vybavené školiace miestnosti s kapacitou 45 miest, požičovňu športových potrieb a nechýba ani wellness centrum s úžasným výhľadom na Velické pleso.

Sliezsky dom

Sliezsky dom je ideálny nielen na romantické pobyty, ale aj na firemné školenia či team buildingy. Pre aktívnych hostí slúži ako východisko na výstup na Gerlachovský štít s horským vodcom, na Hrebienok, tatranské plesá, ako aj na menej náročné horské túry, v lete na cyklotúry, v zime aj na túry na snežniciach, ktoré majú pre hostí k dispozícii v požičovni športových potrieb.

Foto: archív SD

www.sliezskydom.sk

GPS: 49°09‘32.2“N, 20°09‘12.1“E

Share: