Sign in / Join

Relax vysoko v Tatrách


4084   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Relax vysoko v Tatrách, Sliezsky dom

 

Horský hotel Sliezsky dom. Ak raz zažijete skutočný oddych a dobitie bateriek medzi tatranskými končiarmi, budete po ňom túžiť stále, keď nastane čas na zotavenie vášho tela i duše. Jedno také miesto poskytuje najvyššie položený vysokotatranský Horský hotel Sliezsky dom s celoročnou prevádzkou.

Vítanie Nového roka v objatí tatranských končiarov je tu skutočne úžasne.

Bude sa ti pačiť: Zimujeme a wellnessujeme spolu v hoteloch SOREA

Kvalitne zrekonštruovaný hotel leží vo výške 1670 m n. m. K dispozícii má 43 zrenovovaných izieb, turistickú ubytovňu s kapacitou 12 lôžok, reštauráciu s výbornou ponukou jedál, bufet, gril, 2 moderne vybavené školiace miestnosti s kapacitou 45 miest, požičovňu športových potrieb a nechýba ani wellness centrum s úžasným výhľadom na Velické pleso.

Relax vysoko v Tatrách, Sliezsky dom

Sliezsky dom je ideálny nielen na romantické pobyty, ale aj na firemné školenia či team buildingy. Pre aktívnych hostí slúži ako východisko na výstup na Gerlachovský štít s horským vodcom, na Hrebienok, tatranské plesá, ako aj na menej náročné horské túry, v lete na cyklotúry, v zime aj na túry na snežniciach, ktoré majú pre hostí k dispozícii v požičovni športových potrieb.

Foto: archív SD

www.sliezskydom.sk

GPS: 49°09‘32.2“N, 20°09‘12.1“E


Aktivujte si

Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so zasielaním marketingových e-mailov a potvrdzujete súhlas so zásadami ochrany osobných údajov.