Začína súťaž HOTELIER ROKA 2019


4386   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Súťaž HOTELIER ROKA 2019

Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska (AHRS) organizuje jedinú súťaž na Slovensku, ktorá hodnotí prácu manažérov v hoteloch. Ide o prestížne profesionálne súperenie hotelierov. Víťazom je profesionál, medzi hoteliermi všeobecne uznávaný, s morálnym a etickým kreditom. Jeho práca je výnimočná, vzorová a má originálny rukopis pri vedení hotela. AHRS chce aj takouto formou skvalitňovať hotelové služby u nás.

30. januára 2019 vyhlásila Asociácia hotelov a reštaurácii Slovenska už tretí ročník súťaže Hotelier roka. Ide o voľbu slovenskej osobnosti hotelovej branže.

Súťaž HOTELIER ROKA 2019

Manažér hotela, ktorý sa o titul Hotelier roka uchádza, by mal dva roky pracovať v konkrétnom zariadení a päť rokov v hotelovej branži. Mal by byť jazykovo zdatný, aktívny aj v rámci HoReCa oblasti, prípadne publikovať, byť lektorom, spolupracovať s regionálnymi organizáciami i odbornými školami. Slovom, mal by byť špičkovým odborníkom na svojom mieste.

Víťaz roku 2018
Na vlaňajšom Jesennom stretnutí AHRS slávnostne vyhlásili, že titul Hotelier roka 2018 získal Tiago Viganó, manažér, Hotel Elizabeth**** v Trenčíne. Získal najvyššie hodnotenie. Pochádza z Brazílie, turizmus a hotelierstvo vyštudoval na vysokej škole vo svojej rodnej krajine. Už ako 22-ročný sa vypracoval na pozíciu manažéra hotela v USA, v Nevade. Na Slovensku žije 10 rokov. Manažoval niekoľko známych hotelov, v Hoteli Elizabeth**** v Trenčíne pôsobí od roku 2015. Podnikanie na Slovensku je podľa Tiaga Viganó jedno z najťažších v Európe, hlavne kvôli odvodovému a daňovému zaťaženiu.

Viťaz Hotelier roka 2018

Viťaz Hotelier roka 2018

Nominujte svojho favorita
Nominovanými účastníkmi súťaže môžu byť hotelieri, ktorí manažujú hotel v Slovenskej republike a spĺňajú kritériá súťaže, ktoré sú uvedené na www.hotelierroka.sk. Nominovať svojho favorita môže ktokoľvek, kto do 31. marca pošle na spomínanú stránku potrebné údaje o svojom favoritovi. Termín ukončenia zberu nominácií je 31. marec.

Aj toto vás bude zaujímať: NAJLEPŠIE EURÓPSKE HISTORICKÉ HOTELY ZA ROK 2018

Pravidlá súťaže
Do samotnej súťaže o titul Hotelier roka 2019 postúpi každý nominovaný účastník, ktorý do 15. apríla pošle prihlášku, vyplní a predloží informácie a dokumenty podľa štatútu súťaže: vyhodnotenie dosiahnutých ekonomických ukazovateľov, profesijný životopis (v požadovanom formáte) a motivačný list. Hodnotiaca komisia, menovaná prezidentom asociácie, na základe kritérií súťaže zostaví z predložených dokumentov poradie účastníkov pridelením bodov. Prví traja s najvyšším počtom bodov postupujú do finále súťaže. Víťaza súťaže potom určí verejné hlasovanie, ktoré trvá od júna do konca septembra, najneskôr však do 14 dní pred konaním Jesenného stretnutia hotelierov, na ktorom bude vyhlásený Hotelier roka za rok 2019.

Zdroj: AHRS