Luxusný hotel Royal Palace v Turčianskych Tepliciach

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Liečebný hotel a luxusný rezort

 

Nový zrekonštruovaný liečebný hotel a luxusný rezort Royal Palace ***** vznikol v priestoroch bývalého liečebného domu Malá Fatra a Kollár v historickom centre Turčianskych Teplíc. Snúbi sa v ňom tradícia najlepšieho európskeho hotelierstva s najmodernejšími servisnými službami. Okrem nadštandardného, luxusného ubytovania ponúka klientom kúpeľné služby na najvyššej úrovni v zrekonštruovaných kúpeľných a masážnych priestoroch.

Liečebný hotel a luxusný rezort

Liečebný hotel a luxusný rezort je najluxusnejšie ubytovanie v Turčianskych Tepliciach. Ubytovanie najvyššieho štandardu v jedno- a dvojlôžkových izbách, štúdiách a apartmánoch, vrátane troch kráľovských apartmánov, je v nostalgicky luxusnom štýle art deco. Väčšina izieb ma aj balkón.

 

Súčasťou hotela je á la carte Restaurant Sissi. Hosťom tu podávajú kulinárske špeciality najvyššej úrovne. Druhou hotelovou reštauráciou je Kursalon s tradičnou kuchyňou. V príjemnom bare Kolonáda s vlastným prameňom termálnej liečivej minerálnej vody môžu zase hostia oddychovať. V kúpeľoch platí dress kód na spoločenských a kultúrnych podujatiach a vzhľadom k charakteru podujatí sa, samozrejme, vyžaduje spoločenský odev.

Prečítajte si: Súťaž HOTELIER ROKA 2019

Liečebný hotel a luxusný rezort

 

Dominantou luxusného hotela je kráľovský kúpeľ Royal Bath s pôvodnou piscinou (Národná kultúrna pamiatka), ktorého súčasťou je aj Zlatý kúpeľ s vlastným liečivým prameňom – perla medzi termálnymi prameňmi Turčianskych Teplíc. V priestoroch hotela sa nachádza aj liečebno-rehabilitačný inštitút INCARE, kardiologické centrum so špičkovým personálom. Zameriava sa na cielenú individuálnu rehabilitáciu a skvalitnenie života pacientov s ochoreniami kardiovaskulárneho aparátu. S neďalekým Spa & Aquaparkom je hotel prepojený spojovacou chodbou. Liečebný hotel je určený pre najnáročnejšiu klientelu.

Liečebný hotel a luxusný rezort

Kúpele Turčianske Teplice patria k najstarším a zároveň najmodernejším kúpeľom na Slovensku. Optimálne zloženie Turčianskej liečivej vody a teploty, zázračné účinky samotného “zlata” a klimatické podmienky zaručujú celkovú regeneráciu organizmu. Kúpele s prívlastkom “zlaté” sú vhodné, a minerálne pramene majú dokázateľné liečivé účinky, na ochorenia pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické ochorenia. Minerálne termálne pramene sa používajú k čiastočným i celkovým kúpeľom, ale aj k pitným kúram.

www.royalpalace.therme.sk