V Bešeňovej sa stretnú majstri v peelingových procedúrach

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Bešeňová PEELING CUP

 

Vodný park Bešeňová bude 15. – 16. marca patriť jednej z najväčších saunových udalostí roka – PEELING CUP 2019. Rozhodne sa na ňom o majstrovi Slovenska v príprave prírodných peelingov. Víťaz nás bude reprezentovať na majstrovstvách sveta Sauna Herbal Cup 2019.

V Bešeňovej privítame túto originálnu a kreatívnu súťaž už po druhý krát. Omladzujúce a regeneračné procedúry, ktoré sú jej súčasťou, budú atraktívnym spestrením pre všetkých návštevníkov a milovníkov moderného wellness. Čo je dôležité a motivujúce zároveň, najlepší z najlepších postúpi z Bešeňovej priamo na majstrovstvá sveta Sauna Herbal Cup 2019,“ uviedol Peter Kolenčík, zástupca prevádzkového riaditeľa vodného parku Bešeňová.

Bešeňová PEELING CUP

Medzinárodná profesionálna porota bude prísnym okom hodnotiť vizáž peelingu, použité prírodné ingrediencie, profesionalitu a kreativitu prevedenia procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií – vrátane prezentácie a sprievodného slova k peelingu, vírenia pary a distribúcie horúceho vzduchu ako aj starostlivosti o klientov.

Neprehliadni: Objavte Thermal Park Vrbov

Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov. Vizáž, konzistenciu a chuť peelingov ohodnotí špeciálny člen poroty – televízny šéfkuchár a špecialista na modernú gastronómiu Ivan Rusina. V druhej časti bude prebiehať samotná realizácia peelingových procedúr v parnej saune. Vyskúšať si peeling na vlastnej koži budú môcť aj návštevníci saunového sveta počas konania súťaže.

Bešeňová PEELING CUP

Návštevníci budú mať možnosť nielen zažiť profesionálne procedúry  v podaní saunamastrov, ale taktiež sa zapojiť do hlasovania. Cenu diváka získa ten zo súťažiacich, ktorého vizuálna stránka peelingu bude pre návštevníkov najatraktívnejšia. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestoroch wellness & spa. Okrem toho je na sobotu pripravený pre klientov bohatý sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia z popredných wellness centier zo Slovinska. Súčasťou ponuky budú aj workshopy a stánky s wellness produktami.

Marián Galajda
www.tmr.sk
www.besenova.com