JARNÉ LYŽOVANIE si ešte užijete – SNOWPARADISE Veľká Rača


3516   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
SNOWPARADISE Veľká Rača

 

Lyžiari si túto zimu na nedostatok snehu naozaj nemôžu sťažovať. V niektorých strediskách sa dobre športuje aj pri prvých jarných slnečných lúčoch. Výborne je na tom i stredisko Snowparadise vo Veľkej Rači. Nielenže má dostatok kvalitného snehu, ale pripravilo návštevníkom i veľa zábavy – a to za menej peňazí ako v zime.

Snehmajster“ Karol pripravil výbornú jarnú lyžovačku

Túto zimnú sezónu sa Snowparadise, a aj ďalšie lyžiarske strediská, tešili z množstva prírodného snehu. V kombinácii s technickým snehom majú stále otvorené skoro všetky zjazdovky a lyžovačka je kvalitná. Výborne sa lyžuje na Marguške, Dedovke aj Lalíkoch. Navyše, je tu bezproblémové parkovanie, svahy výrazne prázdnejšie, žiadne čakanie pri lanovkách a, samozrejme, dostatok snehu. Ako bonus slnečné počasie a od 11. marca denný skipas pre dospelú osobu bude o 7 € lacnejší ako v zimnej sezóne. Príďte si užiť jarnú lyžovačku! Bude to naozaj stáť za to!

SNOWPARADISE Veľká Rača

Detská lyžiarska škôlka

Počas zimnej sezóny sa deti do 11,99 rokov mohli tešiť na novú detskú lyžiarsku škôlku Snehové kráľovstvo. Nachádza sa v časti Dedovka, medzi zjazdovkami Košariská I a Košariská II a je otvorená každý deň v čase od 8.30 – 16. Škôlka má vlastný dopravný pás, dva detské lanové vleky a prekážkovú dráhu s rozprávkovými figúrkami. Usilovných lyžiarov pravidelne navštevoval maskot Macko Račko spolu s kamarátkou Marguškou a učili deti tanečnú choreografiu na hymnu Snowparadise. V škôlke každý deň v čase od 13. do 15. hodiny prebiehali a doteraz prebiehajú detské súťaže a zábavné hry. Na každej akcii dostávajú deti sladké dobroty a v súťažiach vyhrávajú krásne ceny.

SNOWPARADISE Veľká Rača

Zábavný snowtubing

Novinkou tohtoročnej sezóny je snowtubing, čo nie je nič iné ako zábavný zjazd z kopca na gumových kolesách. Užijú si ju nielen deti, ale aj rodičia či starí rodičia. Tubingová dráha je dlhá 100 m. Táto zábava je otvorená podľa snehových podmienok denne, vždy počas otváracej doby detskej lyžiarskej škôlky – v čase od 8.30 – 16.hod.

Adrenalínova jazda ratrakom

Ak vás lákajú netradičné zážitky, vyskúšajte adrenalínovú jazdu ratrakom počas úpravy lyžiarskych tratí. Jazda začína až po ukončení denného lyžovania na zjazdovkách Košariská I a II. Trvá približne 15 – 20 nezabudnuteľných minút. Uvidíte známu zjazdovku z celkom iného uhla pohľadu, vychutnáte si perfektnú jazdu a dozviete sa všetko čo vás zaujíma o ratrakoch a pravidlách úpravy lyžiarskych tratí.

SNOWPARADISE Veľká Rača

Jarné večerné lyžovanie

Počas tejto zimnej sezóny, každý deň okrem nedele, si vo Veľkej Rači môžete v Snowparadise vychutnať v čase od 17.30 do 20.30 hod. čaro večernej lyžovačky. K dispozícii sú osvetlené trate, spolu až 2,2 km dlhé a 4-sedačková lanovka v Dedovke. Občerstvenie počas večerného lyžovania ponúka Apres Ski bar na Dedovke a rovnako sú k dispozícii aj služby požičovne a predajne športových potrieb.

Neprehliadni: Na Horehroní vrcholia jarné prázdniny

Celoslovenské stretnutie otužilcov

Veľká Rača so svojimi neskoro zimnými aktivitami ešte nekončí: 24. marca 2019 sa v časti Dedovka stretnú otužilci z celého Slovenska a predvedú svoje odhodlanie vydržať čo najdlhšie v tunajšej ľadovej vode. Príďte si aj vy pozrieť slávnostný pochod otužilcov v zaujímavých kostýmoch a oceniť ich výkony vo vode. V prípade, že sa k nim chcete pridať, zaregistrujte sa čo najskôr na adrese milan.kubatka@gmail.com.

Preteky vlekárov a priateľov Veľkej Rače

O tri dni neskôr – 27. 3. – vystriedajú otužilcov vlekári. Na Dedovke sa uskutoční jedinečná akcia, pri ktorej si zmerajú lyžiarske schopnosti najlepší vlekári, zamestnanci a všetci priaznivci a priatelia Veľkej Rače v piatich kategóriách – ženy, muži, juniori, deti, vlekári. Neváhajte a príďte aj vy! Štart prvého pretekára je plánovaný už o 9.30 ráno. Registrácia bude prebiehať v Zákazníckom servise v Dedovke.

Zdroj: www.snowparadise.sk