Veľká noc pod Gerlachom


2806   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Veľká noc pod Gerlachom

 

Ak ešte nemáte program na voľné veľkonočné dní, možno vás bude inšpirovať náš tip Veľká noc pod Gerlachom a strávite veľkonočnú oblievačku vysoko v horách v Horskom hoteli Sliezsky dom a na túrach v okolí.

Pestrá veľkonočná ponuka

Veľká noc je jedným z najstarších a najvýznamnejších sviatkov kresťanského roka, ktorý na Sliezskom dome oslávite vo veľkom štýle. V krásnom vysokotatranskom prostredí si vychutnáte tradičné zdobenie kraslíc, pravú vysokohorskú šibačku a oblievačku s ľudovou kapelou a tradičnú gastronómiu. Čo-to sa od odborníčky na bylinky dozviete o využívaní týchto darov prírody. Prípadne môžete pobudnúť vo wellness centre a z oddychovej miestnosti sa kochať jedinečným výhľadom na Velické pleso. Navyše, aj pri tejto ponuke môžete využiť rekreačný poukaz – a ušetriť.

Veľká noc pod Gerlachom

V ponuke sú ešte posledné voľné izby na veľkonočný pobyt – od 19. do 22. apríla 2019.

Benefity rekreačných poukazov

Príspevok na rekreáciu až do výšky 55 % z ceny pobytu, maximálne 275 EUR za 1 rok, môžete využiť na služby ubytovania aj doplnkové služby objednané s ubytovaním (strava, wellness, masáže, a pod.). Platí aj na služby čerpané rodinnými príslušníkmi zamestnanca, ktorému vznikol nárok na spomínaný príspevok na rekreáciu.

Prečítajte si: Naši hotelieri cítia nárast záujmu od Slovákov

Rekreačný poukaz platí len pre pobyty na území Slovenskej republiky s najmenej 2 prenocovaniami v rámci pobytu.

Veľká noc pod Gerlachom

Pred príchodom pri rezervácii oznámte, že využijete rekreačný preukaz a pred odchodom z hotela žiadajte faktúru (daňový doklad), ktorý obsahuje: vaše meno, termín pobytu a cenu za pobyt. Tento doklad predložte vášmu zamestnávateľovi najneskôr do 30 dní po pobyte, na základe čoho vám zamestnávateľ preplatí príspevok na rekreáciu.

www.sliezskydom.sk