Chcete dopriať deťom výlet do sveta fantázie a ilúzií? V novej bratislavskej Galérii Tripland na vás čaká jedinečný zážitok.

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Zábavná Galéria optických ilúzií a klamov, Tripland

Neváhajte s návštevou novej atrakcie. Deti si jej návštevu za dobré polročné vysvedčenie i ako ďalšiu motiváciu iste zaslúžia. Nová Galéria Tripland na bratislavskom Námestí SNP umožňuje netradičný výlet do sveta optických klamov a ilúzií. Ak sa cítite odvážni, zavítate aj do takých destinácií, ktoré v živote možno nikdy reálne nenavštívite.

Zábavná Galéria optických ilúzií a klamov, Tripland

Zažijete napríklad výlet do džungle, Antarktídy, Austrálie, Ázie, alebo sa môžete odfotiť pri bare s mimozemšťanmi. Tiež s netradičným “rapujúcim” holubom, ktorý má korunu, retiazku a štýlové okuliare. Deti určite neodolajú fotografovaniu v spoločnosti s opičkou, slonom a inými zvieracími kamarátmi.  

Optické ilúzie vás počas 45-minútovej prehliadky vtiahnu do rôznych príbehov a fascinujúcich svetov. Nebudete pritom veriť vlastným očiam, že ste ich súčasťou. Vytvoríte si pútavé obrázky a váš vlastný zrak vás dokonale podvedie…Neveríte?

Zábavná Galéria optických ilúzií a klamov, Tripland

Zábavná Galéria optických ilúzií a klamov, Tripland

Ani vy sa možno nepovažujete za fanúšika moderného umenia. No určite vás prekvapí, ako sa môžu sprejmi vytvoriť nesmierne zaujímavé umelecké diela a optické klamy. Nevšedné maľby vás vtiahnu do nových svetov. Odfotografujete v nich seba, svoje deti i priateľov a užijete si veľa smiechu a dobrej zábavy. Galéria Tripland je na vašu návštevu pripravená.My sme sa presvedčili, že tento nový zážitok naozaj stojí za to…

www.tripland.sk