Večer splnených túžob sa blíži. ASKO – NÁBYTOK ponúka všetko potrebné pre tento najsviatočnejší večer


462   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
ASKO Vianoce

Večer splnených túžob je pomaly tu. A s ním súvisí aj rituál spoločného jedla. Je jedným z najstarších v histórii ľudstva. Štedrovečerná večera je pre väčšinu rodín najslávnostnejšia chvíľa celých sviatkov a možno aj celého roka. Takáto príležitosť si priamo žiada krásne prestretý stôl, ktorý podčiarkne dôležitosť a jedinečnosť okamihu. Či už dávate prednosť tradičným farbám, alebo sledujete najnovšie vianočné trendy. ASKO – NÁBYTOK ponúka všetko potrebné na výzdobu jedálenského stola – od jedálenského stola a stoličiek, cez obrusy, behúne, až po riad či príbory.

To pravé kúzlo Vianoc spočíva v tom, že ich trávime s milovanými ľuďmi a užívame si spoločné chvíľky. Základom štedrovečernej večere je samozrejme výborné jedlo. To si môžete vychutnať pri novom jedálenskom stole. V predajniach ASKO –  NÁBYTOK nájdete rad modelov v modernom dizajne, ale aj klasické jedálenské stoly v mnohých dekoroch a rozkladacie stoly, ktoré sú obzvlášť obľúbené vo veľkých rodinách.

 

Sviatočné chvíle si zaslúžia mimoriadnu starostlivosť

ASKO – NÁBYTOK vám ponúka riešenia: pekný jedálenský servis a sklo, nažehlený obrus alebo behúň, sviečky a dekorácie, ktoré podčiarknu výnimočnosť sviatočného okamihu. S Vianocami si tradične spájame červenú a zelenú farbu, obe majú hlboké korene a symboliku v kresťanskej tradícii. Ideálne sa dopĺňajú s dekorom dreva a prírodnými materiálmi všeobecne, odkazujú na rustikálny štýl a sviatkom dodajú kúzelnú atmosféru.

Vianoce ASKO NÁBYTOK

 

Večer splnených túžob

Druhým nespochybniteľným víťazom trendov je ligot a lesk striebornej a zlatej. Fungujú samostatne aj spoločne, a môžeme ich kombinovať ako s pastelovými tónmi, tak s výraznými farbami. Strieborná skvele podčiarkne tóny modrej, zelenej alebo fialovej, zlatá vytvorí dokonalú kombináciu s červenou alebo dramatickou čiernou.

Neprehliadnite:

ľudové tradície Pozdišovská keramika

Ľudové tradície a námety inšpirujú.
Limitovaná edícia oslavujúca umenie a fortieľ hrnčiarov z Pozdišoviec 

 

Štedrovečerné menu

Pokrmy sú kapitola sama o sebe. Každá rodina má svoj recept na zemiakový šalát, niekde sa jedia rezne, inde nesmie chýbať kapor alebo iná sladkovodná ryba. Slávnostné jedlo si zaslúži aj krásne servírovanie. V ponuke ASKO –  NÁBYTOK nájdete sety s vianočnými motívmi, ale aj krásne moderné sady, ktoré využijete v priebehu celého roka. Rovnako tak prípitok je neoddeliteľnou súčasťou štedrovečernej večere aj nasledujúcich sviatkov a samozrejme aj silvestrovských osláv. Preto nezabudnite na poháre! K tejto príležitosti môžete siahnuť aj po výraznejších dizajnoch a moderných tvaroch pohárov.

ASKO Vianoce


Vedeli ste, že…

Široký sortiment dekorácií a doplnkov do domácnosti nakúpite nielen v predajniach, ale aj on-line? Využite možnosti click & collect a vyzdvihnite si svoj vybraný tovar v predajni, alebo si nechajte doviesť vaše obľúbené dekorácie a nábytok až k vám domov. Chcete potešiť svojich príbuzných či priateľov darčekom do domácnosti? Trafiť sa do ich vkusu býva občas oriešok, a preto je výbornou alternatívou poukaz na nákup. V sieti predajní  ASKO – NÁBYTOK pre nich teraz môžete zakúpiť darčekovú kartu, ktorú nabijete na požadovanú čiastku, a vaši blízki si môžu v predajniach po celej republike vybrať tovar podľa svojho priania. (BlAp)

Viac na: www.asko-nabytok.sk