Nepodceňujte kúpeľňové doplnky. Doladíte kúpeľňu k úplnej dokonalosti, veď na detailoch záleží.


481   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
JIKA kúpeľňové doplnky

Kúpeľňové doplnky zohrávajú dôležitú úlohu. Na detailoch naozaj záleží, veď vizuálna estetika je pri vytváraní priestoru, v ktorom sa cítite dobre, kľúčová. Pokiaľ zvolíte správne, môžete vytvoriť dizajnový priestor, do ktorého vsuniete charakter a premietnete svoju vlastnú osobnosť. Benefitom je navyše aj praktická stránka doplnkov, vďaka ktorej udržíte kúpeľňu lepšie organizovanú.

Kúzlo tkvie v detailoch

Od háčikov na uteráky po mydlovničky. Kúzlo tkvie v detailoch, a tak si aj tieto malé prvky zasluhujú pri zariaďovaní kúpeľne vašu pozornosť. Už dávno sa nemusíte spoliehať iba na klasické doplnky, ale môžete siahnuť aj po esteticky prepracovanejších variantoch, s ktorými môžete podčiarknuť celkový štýl kúpeľne.

JIKA kúpeľňové doplnky


Slovo odborníčky

S doplnkami sa nemusíte báť experimentovať. Na trhu dnes už nájdete celý rad rôznorodých variantov, s ktorými môžete kúpeľňu perfektne doladiť alebo oživiť. Kombináciou rôznych dizajnových prvkov môžete vytvoriť kúpeľňu, ktorá bude odrážať váš osobitý štýl. Zvoliť môžete napríklad minimalistickejšie kúsky, alebo naopak vybrať výraznejšie solitéry, ktoré vnesú do kúpeľne ešte väčší náboj,“ uvádza Iva Šedivá, vedúca marketingovej komunikácie spoločnosti Laufen CZ a SK, pod ktorou spadá aj česká značka JIKA.

JIKA kúpeľne


Pozor na detaily

Zároveň ale upozorňuje, že nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z variantov, venujte vždy pozornosť tomu, ako na vás kombinácia jednotlivých kúskov i ďalšieho vybavenia kúpeľne pôsobí. Vyhnete sa tomu, že budú vo výsledku doplnky skôr rušivé.

JIKA kúpeľne

Nemenej dôležitou požiadavkou na kúpeľňové doplnky je okrem estetického hľadiska predovšetkým ich praktickosť. Vhodne zvolené materiály doplnkov vám napríklad môžu uľahčiť ich údržbu a premyslené riešenia zase prispejú k tomu, že sú veci v kúpeľni lepšie organizované a prispievajú tak k vášmu väčšiemu každodennému pohodliu.

 

Neprehliadnite:

Dôraz na hygienu JIKA

Dôraz na hygienu nesmieme podceňovať: moderné toalety a bidety sko súčasť bytovej kultúry  

 

Štýlová kúpeľňa s doplnkami Mio Style

Česká značka JIKA v tomto roku uviedla na trhu nový rad doplnkov Mio Style. Sú v ponuke vo variante s detailmi v tradičnom chrómovom prevedení alebo v trendy čiernej farbe, ktorej popularita v kúpeľňových interiéroch stále narastá. Dizajn doplnkov je elegantný, nadčasový a perfektne padne do rôznych typov kúpeľní. Benefitom doplnkov je navyše kvalita ich prevedenia.

PURE doplnky kúpeľňa


Sú odolné proti poškriabaniu, majú jednotný povrch, ekologickú povrchovú úpravu a zamatovo hebký povrch skla je veľmi príjemný nielen vizuálne, ale aj na dotyk. Ponuka doplnkov, z ktorých môžete vyberať, je široká. K dispozícii sú držiaky s dávkovačmi mydla, mydlovničkami alebo pohárikmi na zubné kefky, háčiky a závesné tyče na uteráky, sklenené poličky aj doplnky k toalete, ako sú držiaky toaletného papiera alebo WC súpravy.

kúpeľňové doplnky


Čistý dizajn s doplnkami Pure

Séria doplnkov Pure nadchne všetkých priaznivcov minimalizmu a čistého jednoduchého štýlu, ktorý je nadčasový a dlhodobo sa teší veľkej obľube. Kombinácia jemných línií, zamatového povrchu skla a lesklých detailov vytvára príjemnú harmóniu bez rušivých elementov. Prednosťou doplnkov Pure je tiež ich kvalita a spracovanie, vďaka čomu vám budú v kúpeľni slúžiť dlhé roky. K dispozícii je celá šírka doplnkov od držiakov na uteráky až po wc súpravy, s ktorými doladíte kúpeľňu k úplnej dokonalosti. (BA)

Ilustračné foto: pixabay

Viac na: www.jika.sk