Radi cestujete a objavujete? Veľtrhy cestovného ruchu a gastronómie už otvárajú svoje brány

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Výstava cestovného ruchu, ITF Slovakiatour 2019

Január už tradične patrí cestovateľským výstavám, na ktorých si návštevník obvykle môže nájsť dobrý tip na domácu alebo zahraničnú letnú dovolenku. GO – Medzinárodný veľtrh priemyslu cestovného ruchu a REGIONTOUR – Medzinárodný veľtrh turistických možností v regiónoch sa uskutoční v Brne 16. – 19. januára 2020. V tom istom čase sa vo Viedni koná Ferien-Messe Wien, medzinárodné podujatie pre dovolenku, cestovanie a voľný čas. Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR sa začne v bratislavskej Inchebe 23. januára 2020. Spolu s veľtrhom sa uskutoční aj obľúbený veľtrh Danubius Gastro.

Ferien-Messe Wien

Ferien-Messe Wien

Najväčší dovolenkový a cestovný program v Rakúsku je Ferien-Messe Wien. Medzinárodné podujatie pre dovolenku, cestovanie a voľný čas sa koná vo Viedni koná od 16. do 19. januára 2020. Ide o hlavný verejný veľtrh cestovného ruchu v Rakúsku. Návštevníkov na ňom čaká 800 vystavovateľov z viac ako 80 krajín a príležitosť inšpirovať sa alebo si vybrať svoju letnú dovolenkové destináciu, nájsť si ponuku šitú na mieru a možnosť zorientovať sa na jednom mieste v tohtoročných dovolenkových trendoch. Partnerom veľtrhu je v tomto roku Dominikánska republika. Samozrejme, na podujatí nebude chýbať ani pestrý živý program na javisku, zábavné prednášky a filmové prezentácie v cestovnom kine či detské zážitky a súťaže. Súčasne s veľtrhom prebieha na výstavisku aj autosalón.

GO a REGIONTOUR

Radi cestujete? Potom nevynechajte zdroj inšpirácie – Brnenské veľtrhy GO a REGIONTOUR, najväčšiu národnú prezentáciu cestovného ruchu v Čechách. V tomto roku bude na nich vystavovať 803 firiem. Veľtrh REGIONTOUR je hlavnou prezentačnou platformou potenciálu cestovného ruchu v regiónoch a domáceho cestovného ruchu v Českej republike. Na veľtrhu GO sa zase prezentujú domáce aj zahraničné cestovné kancelárie a agentúry so zameraním na výjazdovú turistiku, ponuku zahraničných dovoleniek.

GO a REGIONTOUR

GO a REGIONTOUR

Súbežne s veľtrhmi prebieha Festival krajových špecialít a regionálne potraviny RegFoodFest a GO KAMERA – festival cestovateľských filmov, fotografií a publikácií. GO a REGIONTOUR je súčasne efektívnym miestom stretávania sa profesionálov v cestovnom ruchu, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je kvalitný odborný sprievodný program aj atraktívny program pre širokú verejnosť. Veľtrhy sa konajú v Brne od 16. do 19. januára 2020.

ITF Slovakiatour a Danubius GASTRO

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour, ktorý sa koná v dňoch 23. až 26. januára 2020 v Bratislave, poskytuje komplexnú ponuku v cestovnom ruchu. Návštevníkov každý rok inšpiruje prekročiť počas dovolenky hranice všedných dní: Či už preferujete relaxačnú alebo aktívnu dovolenku, pobyt v kúpeľoch, pri mori, na horách alebo pár dní v rušných exotických mestách, na veľtrhu cestovného ruchu spoznáte ponuky jednotlivých krajín, regiónov, miest i cestových kancelárií.

ITF Slovakiatour 2019

Pravdaže nebude chýbať ani pestrá ponuka slovenských regiónov.  Tešiť sa môžete aj na bohatú účasť zo zahraničia – na veľtrhu nájdete nielen tradičné destinácie, ale aj lákavú exotiku v podobe Indonézie, Dominikánskej republiky a Kuby. Z nových krajín, ktoré veľtrh obohatia oproti roku 2019, stoja za zmienku napríklad Gruzínsko či Moldavsko. Hlavným partnerom veľtrhu ITF Slovakiatour je tento rok Moravskoslezský kraj.

Danubius Gastro

Na veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO zase získate prehľad o domácich i zahraničných trendoch a novinkách v potravinárstve a gastronómii.

Oba veľtrhy sprevádzajú odborné stretnutia, konferencie a atraktívne sprievodné programy plné súťaží, prezentácií a zábavy. Nevynechajte ani mimoriadne obľúbený festival cestovateľských filmov – Bubo bál – Camera Slovakia, ktorý účastníkom priblíži známe aj menej známe kúty Zeme.

www.ferien-messe.at
www.bvv.cz
www.incheba.sk