Víkend na Agrokomplexe Nitra


3569   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Víkend na Agrokomplexe Nitra, včely

Víkend od 22. do 24. 2. 2019 patrí v Nitre Výstave Rybárstvo, Poľovníctvo a Včelárstvo. Zišli sa tu pod jednou strechou výstaviska Agrokomplex priatelia prírody, rybárčenia a poľovania.

Víkend na Agrokomplexe Nitra, včely

Jubilejný 10. ročník kontraktačno-predajnej výstavy Rybárstvo a Poľovníctvo a 5. ročník predajnej výstavy včelích potrieb a produktov Včelárstvo sa uskutoční od 22. do 24. februára na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Pavilón M1 je venovaný včelárom a poľovníkom, pavilón M2 patrí všetkým rybárom.

Víkend na Agrokomplexe Nitra, rybárstvo

Na výstave sa návštevníkom predstaví aj množstvo noviniek a pobaví ich aj bohatý sprievodný program. Vystavujúci odborníci môžu zase absolvovať veľa zaujímavých odborných prednášok a rôznych súťaží.

Víkend na Agrokomplexe Nitra, lesníctvo

Cieľom najmladšej časti výstavy – Včelárstvo – je prezentácia včelárstva a všetkých jeho darov, ktorými dokáže človeka obohatiť. V expozícii Slovenského zväzu včelárov môžete ochutnať med, verejne degustovať súťažné medoviny a dozviete sa, ktorá z nich sa stane Medovinkou roka. Budúcim včelárom odborníci poradia, ako začať včeláriť a poskytnú im odborné poradenstvo.

Víkend na Agrokomplexe Nitra

Výstava sa stáva čoraz obľúbenejšou a rozhodne si počas jej konania na výstavisku prídu na svoje aj celé rodiny vášnivých rybárov i poľovníkov.

www.agrokomplex.sk