Wellness Hotel Patince**** plní naše želania

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Wellness Hotel Patince

Oáza pokoja a relaxu sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince, asi 15 km od Komárna a 35 km od Štúrova. Wellness Hotel Patince má najväčší krytý zážitkový bazén s atrakciami na Slovensku a wellness centrum s rozlohou takmer 2000 m2. Okrem nadštandardného ubytovania a vynikajúcej gastronómie sú hosťom celoročne k dispozícii rôzne wellness a spa procedúry a vnútorné bazény s termálnou vodou, ktoré majú blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo človeka.

Wellness Hotel Patince, bazénový svet

Patince bazénový svet

10. reprezentačný wellness ples
Už túto sobotu (9. februára) sa vo Welnes Hoteli Patince koná 10. reprezentačný wellness ples. Večerom vás bude sprevádzať moderátorka Kvetka Horváthová. Tešiť sa môžete aj na Mirku Partlovú s kapelou, Doda Kuriláka a skupinu Sense s Katarínou Ivankovou.  Do tanca vám zahrá kapela Tequila showband. Okrem zaujímavého programu na vás čaká slávnostná večera a bohatá tombola. Ak ešte nemáte program na víkend, neváhajte!

Wellness Hotel Patince, reprezentačný wellness ples

Patince reprezentačný wellness ples

Romantika po celý rok
V Patinciach môžete zažiť romantický pobyt vo dvojici nielen na Valentína. Po celý rok majú zamilovaní možnosť vychutnáť si vo dvojici pobyt WELLNESS ROMANCE, 2 noci pre 2 osoby s bohatými službami, okrem iného aj s romantickou večerou pri sviečkach a romantickým nočným plávaním.

Wellness Hotel Patince

Patince wellness

www.wellnesspatince.sk