Vykúzlite si trendové Vianoce


2873   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Vykúzlite si trendové Vianoce

 

Vianočné sviatky priam lákajú zachovávať tradície, držať sa ich po celé dlhé roky. Občas však nezaškodí trochu experimentovať hoci aj v rámci klasických farebných kombinácií, dokonca i tvarov a vykúzliť si výnimočnú sviatočnú výzdobu.

Rok čo rok sa snažíme na Vianoce kombinovať rôzne farby dekorácii v byte i na stromčeku. Módne trendy nám už navrhovali mnohé farebné kombinácie alebo dominantné farby ako žltá, ružová, fialová, dokonca trendy už bola aj sivá, modrá či výrazná oranžová. Stále to však nie je to pravé orechové.

Po dlhých úvahách a pokusoch nakoniec vždy prídeme na to, že klasické farebné kombinácie sú, čo sa týka dekorácií, každoročným vianočným hitom. Sýta červená a tmavé odtiene zelenej či modrej sú základom pre čarovnú atmosféru každej domácnosti. Keď k ním pridáme štipku metalickej zlatej alebo striebornej, kúzlo príjemnej domácej atmosféry sa dostaví.

Tento rok si nezabudnite spomínanú klasiku doplniť aj prírodnými materiálmi. Trendové je napríklad prírodné drevo, ktoré dobré ladí so zlatou a svetlom sviečok a navyše nám príjemne prevonia domov. In je aj textil, vlna, šišky či suché rastlinky a plody.

Netrápte sa už teda nad vymýšľaním nových netradičných farebných dvojíc a vsaďte na klasiku. Ak by ste potrebovali trochu inšpirácie, nájdete ju aj na

Foto: KIK

www.kik-textilien.sk