365.bank bude celé leto na Tyršáku! Nová mestská pláž v Bratislave ako areál radosti a zábavy

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
365.bank bude celé leto na Tyršáku, nová mestská pláž v Bratislave

Nadrozmerná hojdačka s výhľadom na Bratislavský hrad, ale aj športové a zábavné aktivity, súťaže a workshopy. 365.bank si pre svojich klientov i pre všetkých návštevníkov mestskej pláže Tyršák pripravila pestrý program. Pripravené sú zľavy a ďalšie výhody, s ktorými si môžu užiť leto v meste. 

V piatok 19. júna otvorila svoje brány úplne nová mestská pláž na Tyršovom nábreží. Oddychový priestor je medzi Divadlom Aréna a Starým mostom. Až do konca septembra prináša viacero možností, ako stráviť letné dni v Bratislave. Volejbalové, tenisové a futbalové ihrisko, pláž s bielym pieskom a barom. Ako aj kultúrne podujatia a ďalšie sprievodné aktivity čakajú na každého návštevníka.

Neprehliadnite:
Kam na cyklovýlet v okolí Bratislavy? Vášnivý cyklista odporúča 3 tipy:
Vojka, Biely kríž a Devín.

365 banka, ako jeden z partnerov Tyršáku, pripravila workshopy s hudobnou a ekologickou tematikou. Nebude chýbať ani turnaj v stolnom futbale a pravidelné cvičenie jogy. Neprehliadnuteľným „photo pointom“ je aj nadrozmerná hojdačka vo farbách banky. Vďaka nej si každý užije nielen krásnu bratislavskú panorámu, no bude sa môcť zapojiť aj do súťaže o vecné ceny.

„Vo food a drink zóne môžu návštevníci platiť bezhotovostne kartou, mobilom alebo hodinkami. Naši klienti môžu využiť aj 10 % zľavu na nákup nápojov. Pripravujeme aj 50 % zľavu na požičanie kolobežky Bolt, ktoré im vyplatíme vo forme cash backu. Samozrejmosťou je výber hotovosti z bankomatu, ktorý je umiestnený priamo v areáli,“ vymenúva letnú ponuku Linda Valko Gáliková, PR manažérka 365.bank.

Súčasťou mestskej pláže je aj detská zóna s viacerými atrakciami, ale aj samostatná koncertná zóna, ktorá vytvorí priestor pre viaceré slovenské kapely a dídžejov. Vstup na pláž aj na všetky športoviská je bezplatný.

Viac info o projekte nájdete tu.

365 bank logo

 

 

 

www.365.bank.sk