Horehronie Fit Day – relax na leto!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Fit Day

Rekreačná oblasť Tále vždy v sobotu ožije športom. Počas Horehronie Fit Day pri prírodnom kúpalisku v rekreačnej oblasti na Táľoch si všetci, ktorí sa chcú hýbať a vyznávajú zdravší životný štýl, môžu prísť skupinovo zacvičiť na čerstvom vzduchu pod vedením skúsených lektoriek.

Fit Day

Jumping, piloxing, tabata, jóga a úplná novinka bootcamp, či množstvo ďalších skupinových aktivít čaká návštevníkov už od 13. hodiny. Svoje telo si dámy i páni budú môcť vyformovať s profesionálnymi lektorkami z BAFIT Academy a Sunflower Studiom na čerstvom vzduchu v prírode pri vodnej ploche na Táľoch. Okrem cvičení sa účastníci Horehronie Fit Day dozvedia aj zaujímavé informácie o zdravom životnom štýle, móde a kráse.

Neprehliadnite: Viete, že na Mýte sa zjazduje aj v lete?

Fit Day

Športoví nadšenci si môžu otestovať profesionálne elektrobicykle z E-bike požičovne Horehronie v promo stánku oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE. Kde turisti získajú aj nové tipy na výlety a podujatia v regióne. Bude tiež možné zasúťažiť si aj v Horehronskom kvíze, ktorý overí znalosti o regióne u turistov i domácich.

Fit Day

Deti zaujme areál Partizána Ferda s rôznymi aktivitami a nafukovacími hradmi, či športové aktivity a súťaže zamerané na koordináciu rúk, nôh, očí a mysle.

Fit Day

Skupinové cvičenia mali počas minulých ročníkov veľký úspech. Sú veľmi obľúbené aj vďaka uvoľnenej atmosfére a zábave, ktorú návštevníci počas cvičenia môžu zažiť. Všetky cvičenia sa realizujú na čerstvom vzduchu priamo v prírode a účastníci sa môžu po cvičení schladiť priamo v prírodnom kúpalisku. alebo zavítať do špičkového wellness centra hotela Partizán.

Fit Day

Pre veľký záujem a obmedzenú kapacitu najmä trampolín odporúčame rezerváciu miest vopred na www.horehronie.sk. Na cvičenie je potrebné priniesť si len čistú pevnú obuv, uterák, vodu na pitie a dobrú náladu. Doplnila nadšená lektorka Barbora Figlušová z BAFIT Academy, ktorá sa nedávno stala absolútnou víťazkou súťaže Podnikateľka Slovenska 2018.

www.horehronie.sk