3 hudobné letné aktivity v Trnave


3058   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
hudobné, Richard Bonna

Mesto Trnava pripravilo pre svojich obyvateľov i návštevníkov všestranný program na príjemné teplé večery v meste i na korze na Hlavnej ulici. V rámci neho sa predstavia hudobné kapely, sólisti, tanečníci, malé divadelné formy, folklór, tradície i ľudová hudba. Na malých i veľkých čakajú až do konca augusta príjemné kultúrne zážitky.

Vybrali sme z nich pre vás tri hudobné programy.

Proma frajdej

hudobné, Proma frajdej

Srdce Trnavy bude v piatok 19. júla patriť mladým trnavským kapelám. V sade Antona Bernoláka vystúpia od 19. hodine Trnava Songwriters, blues-rocková kapela Beans and Bullets a punková kapela The Wilderness. Vstupné na koncert sa neplatí. Ochutnať bude možné kvalitné pivo, limonády, sirupy a kávu.

Neprehliadnite: Malý Rím – poznáte jeho pamiatky?

Country fest Bohunice

hudobné, Country fest Bohunice, Allan Mikusek

Allan Mikušek

Country fest Bohunice, Sima Martausova

Sima Martausová

Kapela Bystrik Banda

Bystrík band

Ak vás láka country hudba, môžete si ju dosýta vychutnať počas medzinárodného festivalu Country fest Bohunice, ktorý sa bude konať od 19. do 21. júla v Jaslovských Bohuniciach. Predĺžený víkend bude plný country, folkovej či bluegrass hudby. Tešiť sa môžete na Allana Mikušeka, Simu Martausovú, Družinu, Bystrík band a ďalších. Nebudú chýbať ani rôzne atrakcie pre deti, súťaž v pití piva, dogdancing či indiánska výprava do miestnych lesov.

Trnavský jazzyk

hudobné, Trnavský Jazzyk

Na prelome júla a augusta (29. 7. – 2. 8.) bude Trnava žiť jazzom. V meste sa uskutoční 16. ročník open-air festivalu Trnavský jazzyk, ktorý sľubuje kvalitnú hudbu a nezabudnuteľný zážitok. Počas letných večerov si zadarmo vychutnáte špičkových umelcov z Českej republiky, Poľska, Maďarska, Španielska, USA a Slovenska. Festival vyvrcholí v piatok 2. augusta v Mestskom amfiteátri, kde vystúpi aj svetoznámy Richard Bona či mladý, talentovaný gitarista svetového formátu Andreas Várady.

Foto: Trnava Tourism