Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia HoReCa trendy 2020

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Jesenné stretnutie hotelierov

Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska organizuje od 21. do 23. októbra 2019 v Žiline v priestoroch Hotela Holiday Inn Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferenciu na tému Horeca trendy 2020.

Jesenné stretnutie hotelierov

Letná sezóna 2019 bola najlepšou od vzniku Slovenskej republiky, čo sa týka počtov prenocovaní a návštevníkov. Veľký podiel na dobrých výsledkoch v domácom cestovnom ruchu majú aj príspevky na rekreáciu. Svoju úlohu tu zohrávajú aj ďalšie faktory: pozitívny hospodársky vývoj, znižovanie počtu nezamestnaných, zvyšovanie príjmov.

Zaujímavé: Naši hotelieri cítia nárast záujmu od Slovákov

Čím dochádza k vyššiemu dopytu po službách cestovného ruchu. Otázkou je, aké sú na Slovenku podmienky pre podnikanie v službách, či prinášajú aj návratnosť investícií a zisky pre majiteľov a prevádzkovateľov ubytovacích a stravovacích služieb.

Jesenné stretnutie hotelierov

v žilinskom Hoteli Holiday Inn 21. až 23. októbra poskytne odborníkom v hotelierstve a gastronómii najnovšie informácie o vývoji v tomto segmente. Podujatie pravidelne organizuje Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska. Účastníci sa dozvedia, aký dopad majú najnovšie opatrenia na podnikanie v hotelierstve a gastronómii. Čo znamená udržateľnosť i Fair Trade v HoReCA a s čím všetkým je spojená prevádzka EKO zodpovedného hotela.

Hotel Holiday Inn Zilina

Významní domáci investori poradia, do čoho sa oplatí investovať a európski hotelieri sa podelia so skúsenosťami s fungovaním európskej klasifikácie hotelov – hviezdičiek. Na účasť na odbornom programe stretnutia je potrebné prihlásiť sa na www.ahrs.sk.

Krátky tlačový brífing pre novinárov je pripravený na 23. októbra 2019 o 13. hodine v priestoroch Hotela Holiday Inn Žilina.

www.ahrs.sk