Nové Mixit džemy sú neobyčajne neodolateľné. Vyskúšajte, zážitok plný chutí je zaručený!


3209   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Nové Mixit džemy sú neobyčajne neodolateľné, Malina s muškátovým orieškom

Niekto si píska, niekto to má na saláme a Mixit, ten si maže na chleba. Ale jedine vlastné ovocné džemy s príchuťou višne a levandule alebo maliny s muškátovým orieškom. A zaručuje, že konzumácia tejto novinky ide ako po masle. A to aj keď si ju namiesto na pečivo pridávate do jogurtu k nejakým tým chrumkavým mixom. A ako by aj nie, keď je v nej z troch štvrtín len ovocie!

Ak sú na niečo v Mixite skutoční machri, tak je to nekomplikované zloženie. Raňajkové mixy si namixujete sami, takže máte prehľad o tom, čo sa v nich skrýva, do posledného zrniečka. Ani v kašiach alebo mixitkách nenájdete žiadnu chémiu a čerstvo vychladnutá novinka, ovocné džemy, sú na tom úplne rovnako. Ovocný podiel, takže šťavnaté višne alebo sladučké maliny tvoria celých 74 % a zvyšok je trstinový cukor, citrusový pektín, bez ktorého sa džemy ani marmelády nezaobídu a štipka nezvyčajnej, no o to lahodnejšej prísady.

Nové Mixit džemy sú neobyčajne neodolateľné, Malina s muškátovým orieškom

Nové Mixit džemy sú neobyčajne neodolateľné, Malina s muškátovým orieškom. Na zjedenie…

Neprehliadnite:
Chuť, ktorej sa nedá odolať – Mixit slaný karamel teraz aj v granole a na praclíkoch

Mixit Jam – višňa s levanduľou

Džem z višní je jemne dochutený výluhom z levandule. Neveríte? Tak ochutnajte! Potom uveríte, že v Mixit pri dochucovaní nespadli z višne, pretože levandule sa k višniam vážne hodia! MixitJam Višňa s levanduľou zvládne vylepšiť chuť müsli, smoothie, kaše, syrov, toastov alebo napríklad lineckého pečiva. Skvelý je aj samotný, ale to veľmi neskúšajte, keď chcete, aby vám nejaký na tie cukrovinky zostal…

Mixit Jam – Višňa s levanduľou

MixitJam Višňa s levanduľou, 220 g, 5,39 €, zloženie: višne 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, levanduľa (výluh).

Mixit Jam – Malina s muškátovým orieškom

Džem z malín by bol výborný sám o sebe, pretože ako inak môže chutiť niečo, čo obsahuje z troch štvrtín len maliny? V Mixit ho ale ešte okorenili štipkou muškátového orieška. A ten ako je známe zvyšuje chuť do jedla a je to vraj aj afrodiziakum. Takže z vynikajúceho sa stal neodolateľný

Mixit Jam – Malina s muškátovým orieškom

MixitJam Malina s muškátovým orieškom, 220 g, 5,39 €. Zloženie: maliny 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, muškátový oriešok 0,05 %.

Mixit džemom stačia štyri suroviny, a k tomu tááák dobré! Vrátia vás do detstva a zaručene po nich budete mať nebíčko v ústach. Tak čo, dáte šancu aj iným džemom, ako tým od babičky?

Mixit.sk sa predstavuje

Mixit.sk je internetový obchod nielen pre fanúšikov zdravého stravovania. Na stránke www.mixit.sk si môže každý namixovať svoju vlastnú zmes cereálií, müsli, ovsených kaší a mixov sušeného ovocia a orieškov z viac ako sedemdesiatich rôznych ingrediencií: cereálnych základov, sušeného ovocia, semienok, orieškov, ale aj chuťoviek ako čokolády, gumových medvedíkov alebo napríklad lentiliek či škorice. Súčasťou ponuky sú aj predpripravené zmesi vytvorené výživovými špecialistami a ponuka surovín napríklad pre celiatikov alebo alergikov na určité typy potravín, ktoré sa v bežných zmesiach cereálií objavujú. Ďalšími produktami v sortimente sú Mixit čokolády z kvalitnej 70% tmavej čokolády ochutené lyofilizovaným ovocím a orieškami, müsli tyčinky Mixitky, drinky v prášku, slané orieškové mixy a sušienky. Mixit všetko zabalí do krásneho tubusu v dizajne firmy a zákazník si môže vybrať doručenie poštou, DHL alebo osobný odber v Zásielkovni alebo na niektorom z odberných miest po celom Slovensku.

Mixit logo

 

 

 

www.mixit.sk