Nové vinárstvo na Tokaji – Chateau GRAND BARI


8161   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Chateau GRAND BARI

Na Tokaji vo Veľkej Bare otvorili nové vinárstvo s názvom Chateau GRAND BARI. Návštevníkom ponúkne priestory na degustáciu vína, ubytovanie i múzeum Tokajská expozícia so 150-ročným lisom.

Milovníci tokajského vína sa môžu tešiť. V tejto vinohradníckej oblasti na juhovýchode Slovenska pribudol pre návštevníkov nový objekt: Chateau GRAND BARI. V ponuke má okrem degustácie vína a konferenčných priestorov aj apartmánové ubytovanie a múzeum Tokajská expozícia s originálnym 150-ročným lisom. V podzemí zase ukrýva 500 metrov pravých tufových pivníc. Nové vinárstvo tak milovníkom vína a dobrého jedla pridáva ďalší dôvod, prečo zavítať do Tokajskej vinohradníckej oblasti.

Chateau GRAND BARI

Sme veľmi radi, že aj my môžeme prispieť k rastu regiónu formou rozvoja cestovného ruchu v tejto výnimočnej oblasti. Ako lokálpatrioti zamestnávame najmä ľudí z tohto regiónu, čo je pre nás veľmi dôležité. Verejnosť sa môže tešiť na pravidelné degustácie, ale aj školu vína a dobé jedlo. Naše vinárstvo má ambíciu byť jednotkou na Tokaji v kvalite a charaktere svojich vín a byť tiež najvyhľadávanejšie domácimi i zahraničnými záujemcami,“ prezrádza svoje plány Pavol Krištín, marketingový a PR manažér Chateau GRAND BARI.

Chateau GRAND BARI

Neprehliadnite: Nové vinárstvo na Tokaji

Nový objekt vinárstva má aj výrobnú halu s ročnou kapacitou spracovania až 450-tisíc litrov vína a ide o jeden z najmodernejších vinárskych závodov na Slovensku. Vďaka apartmánovému ubytovaniu, bude z nového vinárstva profitovať aj lokálna ekonomika a cestovný ruch. „Tokaj je absolútnou chuťovkou nášho kraja, a to doslova, keďže je to v podstate jediný región, s ktorým si návštevník spojí zážitok cez chuťové poháriky. Otvorenie nového vinárstva s ubytovacími kapacitami je vynikajúcou správou pre rozvíjanie cestovného ruchu v tejto lokalite i celom kraji,“ uviedol predseda Košického samosprávneho kraja Rastislav Trnka.

Chateau GRAND BARI

Zdroj: Košice región turizmus
www.grandbari.sk