OSLÁVTE JAR PRI PEKNOM VÍNE S ROZHĽADOM

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Pekné víno

 

Prvá jarná sobota v Šenkviciach bude patriť nielen milovníkov vína, ale aj bežcom. Na 11. ročníku podujatia Pekné víno s rozhľadom vás čaká ochutnávka vín a bohatý sprievodný program. Milovníci športu si zmerajú sily počas behu na vrchol rozhľadne.

Vinárstvo Karpatská Perla aj tento rok oslávi príchod jari pri Peknom víne s rozhľadom. V sobotu 23. marca si okrem kvalitných vín v pivniciach budete môcť vychutnať aj riadenú degustáciu s enologičkou a someliérkou Editou Ďurčovou a tiež rôzne gastronomické špeciality, koláčiky od Marlotky či syry Maťa Hiadlovského. Dobre padne aj lahodná káva. O 13. hodine sa začne tradičný beh po 99 schodoch na rozhľadňu.

Pekné víno

Toto podujatie sa každoročne teší veľkej obľube. Každé víno z Karpatskej Perly má svoj vlastný príbeh, o ktorého vznik sa postarala rodina Šebovcov s ich skúseným tímom. Vinárstvo je vyhľadávané nielen pre vynikajúce vína, ale aj pre svoju jedinečnú atmosféru. Zároveň si tu pri kvalitnej gastronómii každý príde na svoje,“ povedala Michaela Potočárová, riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava Tourism.

Pozrite si: Zabíjačka na mlyne

O zábavu sa počas podujatia postará DJ Vix. Tešiť sa môžete aj na špeciálnu akciu „Z vinohradu k vašim dverám“. Pri nákupe 6 a viac fliaš vína vám vinárstvo Karpatská Perla doručí víno na vašu adresu v rámci Slovenska zdarma. Viac informácií nájdete na:
http://bit.ly/PekneVinoSrozhladom2019

Pekné víno

Podujatie počas prvej jarnej soboty tak rozbieha novú vinársku sezónu regiónu Trnava. Tá bude pokračovať tento rok opäť v znamení Otvorených vinárstiev s príbehom, do ktorého sa zapájajú vinárstva aj rôznymi ďalšími podujatiami.

Zdroj foto: Trnava Tourism, Karpatská Perla