Reštaurácia Pulitzer – relax medzi riadkami

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Pulitzer

 

Mali 10 rokov, keď sa spoznali, teraz slávia 10 rokov spoločného podnikania. Hostitelia reštaurácie Pulitzer spolu vyrastali v Práznovciach a Topoľčanoch. Spoločne chodili aj na strednú školu, ktorá im dala základy gastronómie. V roku 2008 sa rozhodli, že nebudú v tomto odbore iba pracovať, ale aj podnikať a svoje sny premenili na skutočnosť.

Začali v Dome novinárov na 1. poschodí s kapacitou 50 miest. V roku 2011 reštauráciu presťahovali na prízemie, kde sa nachádza dodnes a jej kapacitu zdvojnásobili. Motív skladaných novinových hárkov sa stal neoddeliteľnou súčasťou reštaurácie Pulitzeru. Plné vrecia starých novín a dlhé hodiny ručného skladania obdivujú denne desiatky návštevníkov na barovom pulte i na zadnej stene.

Reštaurácia Pulitzer

 

Keď vstúpite do reštaurácie, privíta vás usmievavá obsluha a vybrať si môžete z mnohých jedál z tematického jedálneho a nápojového lístka, ktorý pripomína noviny. Reštaurácia Pulitzer ponúka aj špeciálne menu, za zvýhodnenú cenu, aby mohol z ich kuchyne ochutnať naozaj každý. Počas pracovných dní podávajú aj pestré obedové menu. V slnečných mesiacoch má Pulitzer pripravenú aj terasu.

Reštaurácia Pulitzer

Odporúčame: Stvoril ju súhlas princeznej Štefánie – reštaurácia Štefánka

Reštaurácia Pulitzer

 

Stôl si u nich môžete kedykoľvek rezervovať z pohodlia domova cez rezervačné stránky, alebo telefonicky. Priestory poskytujú aj na usporadúvanie rodinných, firemných, či iných podujatí podľa požiadaviek klienta. Pulitzer je tiež jedna z mála reštaurácií, ktorým neprekáža ani štvornohý spoločník klienta. Práve naopak, aj jeho ihneď privítajú s úsmevom a miskou vody.

Tatiana Nagyová