Dobrý tip zdravej výživy ponúka Dr. Oetker: nová a vylepšená receptúra obľúbených ovsených kaší


5847   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dr Oetker prichádza s novou a vylepšenou receptúrou obľúbených ovsených kaší ryzova-kasa-s-ovocim-a-pistaciami

Zdravé, rýchle, kvalitné a cenovo ešte dostupnejšie! Spoznajte sortiment Ovsených kaší Dr. Oetker s novou vylepšenou receptúrou. Vedeli ste, že podľa prieskumov až 79 % spotrebiteľov považuje kaše za zdravé produkty a až 66 % opýtaných ich považuje aj za alternatívu k sladkému jedlu?

Kto by odolal rozmaznávaniu napríklad počas lahodného raňajkového rituálu? Naporúdzi je výborný tip, ktorý vždy poteší. Jemné kaše si však vychutnajte ako zdravý „snack“ kedykoľvek počas dňa. Kaše Dr. Oetker majú vysoký podiel ovsených vločiek a dodajú vám potrebnú energiu počas celého dňa. Pripojte k tomu ešte dostatok pohybu na čerstvom vzduchu! Prospejete tak nielen svojmu telu, ale aj mysli! Naša rada je plná zdravia a žiadanej energie.

Dr Oetker prichádza s novou a vylepšenou receptúrou obľúbených ovsených kaší Ovesna kasa Vanilka 58 g kopie

Neprehliadnite:
NOVINKA High Protein Pudding ako náboj energie na celý deň

Dr. Oetker myslí na vaše zdravie

Medzi spotrebiteľmi obľúbené Ovsené kaše Dr. Oetker odteraz obsahujú ešte vyšší podiel celozrnných ovsených vločiekminimálne 63 % až 72 %, ktoré sú zdrojom vlákniny a beta-glukánov a prispievajú k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Poteší vás aj výrazne nižší obsah soli či cukru! Každej porcii nájdete maximálne 0,11 gramov soli, čo dodá ešte viac vitality do vášho dňa. Jedinečnosť týchto kaší spočíva nielen vo výbere vyokovalitných surovín, božskej chuti, ale aj v rýchlej a nenáročnej príprave či v ešte výhodnejšej cene!

Dr Oetker prichádza s novou a vylepšenou receptúrou obľúbených ovsených kaší Ovesna kas Cokolada 58g kopie

Ponorte sa s nami do sveta Ovsených kaší Dr. Oetker a vyberte si z nich podľa svojich zvyklostí alebo momentálnej chuti!

Dokonalý chuťový zážitok garantuje aj Ovsená kaša Jablko, škorica so 70 % obsahom kvalitných celozrnných ovsených vločiek, s kúskami sladkých sušených jabĺk a škorice, ktorá je zdrojom antioxidantov. Ovsená kaša je zdrojom vlákniny a beta-glukánov, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 3 g beta-glukánov z ovsa denne. 1 balenie Ovsenej kaše Dr. Oetker obsahuje cca 1,2 g beta-glukánov. S nízkym obsahom soli a cukru. Neobsahuje glukózový sirup a palmový tuk.

Jedzte zdravo s Dr. Oetker! Praktické „jednoporciové“ balenie umožňuje mať vaše obľúbené kaše vždy poruke. Stačí 150 ml horúcej vody, zamiešať a výborný dezert je pripravený. Vychutnajte si aj bezgluténové Ryžové kaše Dr. Oetker! Prajeme vám dobrú chuť.

Dr Oetker prichádza s novou a vylepšenou receptúrou obľúbených ovsených kaší Dr_Oetker_Ovesna kasa Jablka Skorica

Odporúčaná maloobchodná cena Ovsená kaša Vanilka Dr. Oetker, Ovsená kaša Čokoláda Dr. Oetker a Ovsená kaša Jablko, škorica Dr. Oetker 58 g: 0,39 €

Viac informácií, skvelé recepty a celý sortiment Ovsených a Ryžových kaší Dr. Oetker nájdete na
www.oetker.sk


TagsGastro