Sunny Wines – nové miesto inšpirácie, zdroj gurmánskych zážitkov a dobrého vína


3222   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Viete, že pitie vína vám môže predĺžiť život Ochutnajte tie najlepšie ročníky vďaka útulnej vinotéke Sunnywines na konci Petržalky

Ste typ človeka, ktorý pri návšteve výbornej reštaurácie hľadá v nápojovom lístku dobré vína? A viete, že si tie najznamenitejšie značky z celého sveta môžete vychutnať aj doma? Tieto možnosti ponúka oáza pohody na konci bratislavskej Petržalky. Svet starostlivo vyberaných vín, prémiových destilátov, chutného jedla a príjemnej atmosféry nájdete v novej štvrti Slnečnice. Sklamaní určite nebudete. Svoje chuťové poháriky tu môžete dosýtosti rozmaznávať.

Viete, že pitie vína vám môže predĺžiť život Ochutnajte tie najlepšie ročníky vďaka útulnej vinotéke Sunnywines na konci Petržalky

Miesto, kde opojíte svoje zmysly

Už pred dverami vinotéky odložte starosti a prežijete napríklad príjemný večer s partnerom, kamarátmi alebo rodinou. A v spoločnosti tých najlepších vín a priateľského personálu. Vinotéka Sunny Wines si vás získa očarujúcou atmosférou, kde na pár hodín utečiete z uponáhľaného sveta. A ak vás to von predsa len ťahá, dobrý pohár vína si vychutnáte aj na terase.

Vinoteka Sunnywines terasa

Sunny Wines ponúka iba také vína, ktoré sú odporúčané majiteľom a kvalifikovaným personálom. Na jazyku budete mať možnosť pocítiť výborné značky vín vďaka ponuke z rôznych kútov sveta. Napríklad z Francúzska, Talianska, Portugalska, Španielska, Argentíny a ďalších krajín. Samozrejme, tu ochutnáte aj kvalitné slovenské vína. Ale aj také, ktoré nie sú úplným štandardom v ponuke slovenských vinoték – najlepšie vína z Bulharska a Moldavska.Tie sú naozaj veľkým prekvapením.

Na svoje si prídu aj nevínoví či syroví fajnšmekri, vinotéka, bar Sunnywines

Milovníci dobrých jedál a syrov tu majú vyhradené miesto

Máte – okrem vína – chuť na opojnú whisky alebo kvalitný rum? Aj na to v Sunny Wines mysleli. Ako chutia delikátne koňaky, likéry či destiláty a chutné miešané drinky? Okrem ponuky spomenutých nápojov vás tu povzbudí aj lahodná talianska káva Zicafe, chutné ovocné džúsy alebo domáce limonády.

A ako ešte viac dotvoríte chuť tekutého bohatstva? Vinotéka ponúka pochutiny, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani Remy z Ratatouille. Máte príležitosť ochutnať mix piatich exkluzívnych syrov, jemne krájaného prosciutta, bravčového mäsa vo vlastnej šťave, čiernych a zelených olív, sušených paradajok a lahodného Mostrada Purée. Už sa vám zbiehajú slinky?

Viete, že pitie vína vám môže predĺžiť život Ochutnajte tie najlepšie ročníky vďaka útulnej vinotéke Sunnywines na konci Petržalky

Kúsok vinárskeho raja prinesieme priamo aj k vám domov

Bývate v Bratislave a nechcete prísť o potešenie z kvalitného vína a gurmánskych špecialít v pohodlí domova? Sunny Wines vám s radosťou doplní zásoby, aby ste už nikdy nezostali pri romantickej večeri či sledovaní TV seriálov bez dobrého vína.

Odporúčame:

 

Predaj a rozvoz vás osloví rýchlym doručením – objednávku budete mať doma maximálne do 2 hodín. Na e-shope nájdete rôzne vína z celého sveta za exkluzívne a bezkonkurenčné ceny. To všetko vďaka dlhoročným vzťahom priamo s vinármi. Poteší vás aj bottle shop a bohaté zásoby najrôznejšieho značkového alkoholu.

A ak máte cestu okolo, vyberte si to najlepšie víno priamo na mieste vďaka rýchlemu takeaway a osvedčeným odporúčaniam personálu vinotéky.

Narodeninové oslavy, vinoteka bar Sunnywines Petržalka Slnečnice mesto, pitie vína

Degustujte a oslavujte vo veľkom štýle

Ak prídete sami, s kamarátmi, rodinou, kolegami alebo v páre, vinotéka Sunny Wines sa postará nielen o romantický večer, ale aj teambuilding a narodeninové oslavy, na ktoré skoro nezabudnete.

Vychutnajte si nielen komentované ochutnávky, orientované na rôznorodé štýly spracovania jedného typu odrody, ale aj horizontálne degustácie vína, podtrhujúce rozdiel spracovania v jednom ročníku. Magické prostredie vinotéky je navyše obohatené dobrou hudbou, jedlom a vždy usmiatym personálom.

Sunny Wines prináša do života slnko a potešenie z dobrého vína a gurmánskych pôžitkov. Jednoducho, výborný zážitok v našej vinotéke. A mimochodom, viete, že striedme a rozvážne pitie vína vám môže predĺžiť život?

Sledujte Sunny Wines na FacebookuInstagrame.

www.sunnywines.sk