Ponuka originálnych chutí TATRATEA na osvieženie letných chvíľ s priateľmi kdesi pod hviezdami…


2154   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Tatranský čaj TATRATEA 52 original, Don’t stop the parTEA

Leto nabáda na väčšiu slobodu a voľnosť, keď si môžeme sami a slobodne rozhodnúť o programe na voľný čas. Stretnutia s priateľmi nie sú, našťastie, ničím a nikým obmedzované. To nabáda napríklad aj objavovať doposiaľ hoci aj sto nepoznaných chutí nášho Slovenska. Súčasťou atmosféry a pocitu spokojnosti je – popri nekonečných iných možnostiach – napríklad aj neodmysliteľné večerné posedenie pri rekapitulácii zážitkov z končiaceho dňa a týždňa. Osvedčené i nové receptúry TATRATEA pri tom nesmú chýbať!

Bez veľkej námahy sa dá zistiť, že skúsení mixológovia mysleli aj na takéto chvíle a práve na vás. Predvídavo pripravili pár chutných receptov. Ide o tipy na svieže letné drinky, na ktoré nebudete potrebovať žiadne špeciálne ingrediencie a aj tak dosiahnete niečo výnimočné. Na tieto tipy jedinečných chutí a vôní, ktoré k letným večerom patria, tak skoro nezabudnete… 

Naša letná ochutnávka sa začína…

COCO LOCO
Tropická príchuť ananásu si vás podmaní. Vyskúšajte drink Coco Loco s TATRATEA 22 %. Pozrite si video, jeho príprava je naozaj jednoduchá.
A recept?
Potrebujete: 40 ml TATRATEA 22 % COCONUT, 10 ml čerstvej ananásovej šťavy,15 ml vanilkového sirupu

 

CITRUS FIZZ

Vyskúšajte lahodný drink Citrus Fizz s TATRATEA 32 % CITRUS, ktorý si zvládnete namixovať aj doma. Na jeho prípravu potrebujeme: 40 ml TATRATEA 32 % CITRUS, polovicu odšťaveného citrónu, 200 ml bitter lemon tonic:

Neprehliadnite:

Tatranský čaj TATRATEA 52 original, Don’t stop the parTEATATRATEA – námet ako precítiť vône tatranských lúk a dolín.
Poznáte tajomstvo letného večera?

 

TATRA MULE

Namixujte si s priateľmi Tatra Mule s TATRATEA 42 % PEACH, ideálny drink na teplé letné večery. Tento čas je tu, ideme na to: 40 ml TATRATEA 42 % PEACH, polovica odšťaveného citrónu, 200 ml zázvorového piva, ľad. Názorný návod je tu:

 

ICED T

Pozrite sa na čaj inak a namiešajte si osviežujúci Iced T s TATRATEA 52 % ORIGINAL.Suroviny: 40 ml TATRATEA 52 % ORIGINAL, 20 ml bazového sirupu, polovica odšťaveného citrónu, 200 ml zeleného ľadového čaju, ľad
Recept na tento long drink nájdete aj v tomto videu:


Letná sloboda je aj o zodpovednosti; za seba a za iných! Platí to aj v týchto uvedených prípadoch. Len s rozumom a rešpektom vieme byť zodpovední. Pretože konzumácia alkoholu je dovolená iba osobám starším ako 18 rokov.

Viac na:
www.tatratea.com
www.eshopkarloff.sk