Jarné prázdniny a posledné možnosti na lyžovanie. K pobytu na horách patrí aj užitočná súčasť výbavy.

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Jarné prázdniny

Jarné prázdniny sú tu. K radostiam na svahu patrí napríklad aj brodenie snehom či kľučkovanie medzi mlákami. To všetko dá topánkam poriadne zabrať. Keď sú premočené až do nitky, sotva ich vysušíte len položením pod radiátor či vystlaním novinami.

Náš praktický tip na premočenú obuv  

A to je chvíľa, keď nedáte dopustiť na elektrický sušič obuvi a rukavíc Orava SW-482. Naraz si poradí s dvoma pármi topánok či rukavíc. Stačí ich nastoknúť na tepelné trubice zariadenia a zakrátko ich budete mať suché a pripravené na ďalšie nosenie. Sušič sa rýchlo zahreje a mokré veci usuší dôkladne, avšak veľmi šetrne. Keďže má príkon len 42 W, ide naozaj o energeticky úsporný spotrebič, ktorý ani počas dlhej zimy či jesene nezruinuje váš rodinný rozpočet. Je skladací a ľahko sa obsluhuje aj prenáša. Kúpite ho v eshope značky Orava za 59,90 eur.

jarné prázdniny

Cesta na hory v čistom aute

Poznáte malý, šikovný, ľahučký mini vysávač s nabíjateľným akumulátorom Orava Acuvac? Rýchlo vám pomôže dostať domácnosť aj auto do tip-top stavu bez toho, aby ste museli prácne vyťahovať veľký domáci vysávač. Orava Acuvac je bezšnúrový, funguje na dve vstavané nabíjateľné Li-ion batérie. Je ľahký, má hmotnosť len 900 g a jeho menovitý výkon je 85 W. Po dvoch hodinách nabíjania vám za 15 minút expresne vysaje drobné nečistoty do 100 ml zásobníka na nečistoty, ktorý stačí len vysypať.

Acuvac mini vysávač, Orava

Je ľahký, hmotnosť má len 900 g a jeho menovitý výkon je 85 W. Po dvoch hodinách nabíjania vám za 15 minút expresne vysaje drobné nečistoty do 100 ml zásobníka na nečistoty, ktorý stačí len vysypať.


Neprehliadnite: 

pomoc pri prechladnutí

Pomoc pri prechladnutí, vzpruha pre unavenú pleť
a prečo by ste si mali dopriať inhalačné saunovanie?

 

Jednoduchá obsluha a jednoduché použitie

Keďže vysávač nabíjate cez USB-C konektor, v domácnosti, či na chate nestraší žiadna ďalšia nabíjačka. Jednoducho ho nabijete cez nabíjačku svojho telefónu, z počítača alebo v aute z USB konektora. Orava Acuvac si hravo poradí aj vysatím prachu na klávesnici či z povrchov audio a video techniky – vďaka šikovnej kefe 2 v 1, ktorá je súčasťou balenia výrobku. 
Mini akumulátorový vysávač Orava Acuvac pre dom aj auto v tip-top stave môže byť váš za 59 €.

Súťaž: Na jarné prázdniny s Oravou!

Jarné prázdniny môžete absolvovať s užitočným pomocníkom.
Napíšte nám do komentára na facebooku, koľko párov topánok usuší naraz Orava SW-482?

Jeden výherca získa tento užitočný sušič obuvi.

jarné prázdniny
 
Súťaž bude vyhodnotená 28.2. 
 

Ilustračné foto: Orava, pexel.com a archív redakcie

Viac na: www.orava.eu