Tri stromy – stará legenda o jednej chuti a nezameniteľnom poctivom remesle, ktoré dodnes chutí


4461   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Tri stromy ponúknu nezameniteľnú chuť poctivého remesla, ovocný destilát

Úroda ovocia sa v našich končinách spracovávala odjakživa rôznymi spôsobmi. Medzi tradičné produkty patria napríklad aj ovocné destiláty. Tie sa u Slovákov tešia veľkej obľube. Tradície a osvedčená receptúra sa snúbia v celom produktovom rade s názvom – Tri stromy. Aká chuť troch slovenských stromov nás v novom roku prekvapí?

Zrejme najpopulárnejšími destilátmi u slovenských zákazníkov je slivovica, hruškovica a marhuľovica. Základom dobrej chuti je starostlivo vyberané ovocie, ktoré ostáva čerstvé a nepoškodené až do samotného výrobného procesu.

Zrod v starej legende

Myšlienka celého produktového radu Tri stromy vychádza zo starej legendy o troch stromoch. Tie pôvodne stáli relatívne ďaleko od seba. No všetky tri naberali na sile a košateli, až sa ich konáre začali prepletať a vznikol jeden veľký živý organizmus. Toto spojenie dalo ovociu z týchto stromov výraznú chuť. Je výnimočná a typická pre tieto produkty, ako aj pre prémiovú sériu Zlaté Tri stromy.

Neprehliadnite:
Príchuť rána ako z Hollywoodu? Ochutnajte Hubert Nealko a aj bežný deň sa môže stať netradičným!

Z tejto skutočnosti vychádza aj samotný názov nového radu Tri stromy. Jeho príbeh nie je len starou legendou, ale stal sa akýmsi nepísaným zákonom, ktorý má na pamäti každý, kto je súčasťou procesu výroby týchto produktov.

Tri stromy ponúknu nezameniteľnú chuť poctivého remesla, ovocný destilát

Stávka na istotu

Značka Golden pri výrobe vsadila na overené preferencie slovenských zákazníkov. Základný rad tvoria 42 % destiláty pálené z čistého ovocia, bez prímesí, pridaného cukru či liehu. Všetky majú aj certifikát Kosher, čo potvrdzuje ich vysokú kvalitu. Tradičná poctivá výroba v kombinácii s náročnými technologickými testami, zdroj ovocia a samozrejme aj chuť. To všetko presvedčilo rabinát, aby destilátom Tri stromy udelil tento certifikát.  

Komu sa aj 42 % máli, má možnosť siahnuť po prémiovom rade pre fajnšmekrov – Zlaté Tri stromy. V ponuke je slivovica a hruškovica; obe vo výslednej 52 % podobe, pričom destilát je 3x destilovaný. Zlaté Tri stromy Hruškovica je vyrábaná výlučne z odrody hrušiek Williams pre ešte výraznejšiu vôňu a jemný doznievajúci tón hruškovej chuti. Aj pri výrobe slivovice z prémiového radu sa využíva len to najkvalitnejšie ovocie, čoho výsledkom je zaujímavá chuť, ktorá poteší každého.

www.goldenka.sk


TagsGastro